Discutii Cu Subsemnatu'

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Seba View Post
    da, dar nu vrea sa vanda ligheanul...tine banii blocati
    Îsi permite.

    Comment


    • @Seba, am si eu o nedumerire cu atasarea pozelor. De ce le posteaza stramb pe forum? Le-am intors in toate felurile dar postate apar tot cum vor ele. In topicul cu soferii enervanti mi-a postat o poza de doua ori fara sa am posibilitatea, la editare, sa sterg una din ele. Poti sa ma lamuresti?
      Merci.

      Comment


      • E din cauza telefonului/pcu-lui, trebuie rotite inainte si apoi postate. Daca le postezi de pe pc, in win 8 si 10, le roteste automat si nu stii exact care ar fi pozitia corecta, deoarece el le urca pe server in pozitie la 90 grade.

        Comment


        • Le-am rotit in toate felurile si tot aiurea le-a postat. Si de pe telefon si de pe laptop mi s-a intamplat.

          Comment


          • Edit-Go Advanced, dupa care in subsol ai "Optiuni Aditionale", iar din chenarul "ataseaza fisiere"; le stergi. Nu stergi din chenarul unde ai postul; de acolo nu poti sterge poze, doat textul.
            Last edited by IancuMIC; 21 December 2016, 11:48.
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment


            • @fabnez, daca le stergi, sigur se vor pozitiona corect.

              Comment


              • Multumesc.

                Originally posted by IancuMIC View Post
                ... Nu stergi din chenarul unde ai postul; de acolo nu poti sterge poze, doat textul.
                P.S. Din telefon se poate si de acolo.

                Comment


                • Originally posted by Seba View Post
                  intre conti premium contact5, goodyear efficient grip performance, vredestein sporttrac5 si pirelli cinturato p1 verde, voi ce ati alege? eu as merge pe conti...
                  Ia si tu cate una din fiecare.
                  Sunt 4. Exact la fix.

                  Comment


                  • daca aveam tatra 8x8 la modul serios imi luam cate doua din fiecare. chiar nu glumesc. la logan insa imi iau acum doua, ca mai am doua bune pana anul viitor, apoi o sa ma reorientez probabil pe all-season.
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • Pai ia acum doua cross climate si juma' de treaba e rezolvata.

                      Comment


                      • mai am doua de vara, de aia nu ma grabesc la allseason-uri...
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • Merg combinate. Le pui pe alea pe fata, cross-urile pe spate, iar la anu' cand iti iei alte doua cross-uri, le pui direct pe fata.

                          Comment


                          • Originally posted by Seba View Post
                            Desi ai fost numit, n-ai fost vizat explicit doar tu...
                            Scuza-ma ca te contrazic.
                            Originally posted by Seba View Post
                            va luati vacanta daca nu incetati cu ironiile ieftine! mai ales K. Se aude la Iasi?
                            E bine totusi ca ai luat a(l)titudine de moderator.

                            Comment


                            • Șefu', pe cînd schimbați banerul forumului?

                              Nu de alta dar între timp a mai apărut un model de Logan... și cu puțin noroc, se pare că în 2019 mai apare unul.

                              *am poză doar pentru Sandero

                              http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                              Comment


                              • nu-s eu sefu' ala care schimba bannere cristi_xp e tartorul, ca sa zic asa. si daca tot e sa fiu sincer pana la capat, nu stiu cine se (mai) ocupa de designul forumului...
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google