Magazine - Piese Auto - Braila

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aveți idee dacă găsesc pe undeva în oraș (că pe net se mai găsește) vaselină cu bisulfură de molibden? Eventual și cu teflon, grafit?
    Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
    Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

    Comment


    • Un magazin unde pot gasi un filtru sport mai a catarii in Braila ?

      Comment


      • Reglează cineva culbutori pe-aici?
        Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
        Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

        Comment


        • stie cineva unde gasesc in braila pasta etansare filete LOCTITE 243 ?
          multumesc!

          sau ceva asemanator
          vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
          vand lampa adaptabila la torpedo

          Comment


          • Salut...Ca sa nu mai deschid un nou topic scriu aici...Aveti idee unde se pot modifica culoarea ceasurilor din bord...Vreau din portocalii sa le fac albe,verzi sau albastre...Imi puteti zice un se pot modifica...? Multumesc.
            Logan 1.4 MPI 2005 BR 48 MIH

            1300 1.3 Turbo 1976 BR 76 BCD

            Comment


            • La noi se ocupa [mcm022006] cautal pe el

              Comment


              • L-am sunat eu in toamna pe Marius (mcm022006) si mi-a spus ca nu se mai ocupa cu astfel de modificari, ce-i drept eu il intrebasem pentru un nissan.
                MiNnRuZ

                Comment


                • Originally posted by cosmin_ruz View Post
                  B-dul Dorobanti e plin de magazine cu piese auto, asa ca, daca ai ceva de cumparat, rezerva-ti cateva ore pentru alergat si nu ezita sa intri in aceste magazine. Eu am umblat dupa placute de frana in cateva magzine si am ramas placut surprins de oferta magazinelor de pe Dorobanti.
                  Cel mai placut surprins vei fi in Galati in parcare la Popescu cum spun ei. Adica pe dreapta inainte de intrarea in intersectia cea mare de pe Brailei si cu multe probleme. Acolo preturile sunt cu mult mai mici decat pe Dorobanti si cu atat mai mult fata de Viper sau Cristu.
                  In Braila recomand totusi Apolodor pe Dorobanti si Voldisk pe Buzaului, doar pentru seriozitate si garantia pieselor, nu si pentru pretul redus.

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google