Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu te supara, dar eu nu te mai cred ! posibil sa fie adevarat ce scrii , insa dupa ce postezi doua "variante" in care ai scris foarte clar ca passat-ul l-ai cumparat din Romania de la un samsar din targ , dupa care te-ai razgandit si ne-ai scris ca defapt l-ai cumparat din Germania cautand prin nu stiu ce ziare , sincer ar trebi ca nici unul de pe acest forum sa nu te mai creada in ce comment-uri postezi pe sectiunea asta.
    Imi pare rau ca s-au sters acele postari ca-ti dadeam cu Quote negru pe alb cum ai mintit.

    Fara suparare dar totul are o limita !
    Last edited by prometheus; 26 April 2017, 21:08.
    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

    Comment




    • ca sa dovedeasca ca a fost dus(-a) si la biserica i-a facut poze printre cruci ! ce cretin face poze masinii de vanzare la cimitirul centra ??? o fi preotul sau vre-un dascal...
      o/____\o
      (i)
      .........

      Comment


      • Costi, cred ca acolo a gasit mai liber sa o spele si sa o pozeze, IN CIMITIRUL CENTRAL ..daor acolo "locatarii" nu isi pot exprima repulsia la vazul cocalarilor..

        Comment


        • Merita banii sau e manarit?
          Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

          Comment


          • Un anunt perfect pentru consocatori si pretentiosi.
            Si nici nu este pregatit pentru piata...asa cum a venit.

            Comment


            • a disparut anuntul. ce era ?
              o/____\o
              (i)
              .........

              Comment


              • un avion de lupt[ F 16, la 450.000 eu sau usd, "folosit de o batranica sa-si viziteze nepotii in Siria".
                si avea si instalatie de gaz. de aia a disparut.

                Comment


                • si acum cu ce-i mai viziteaza ?

                  ms de info ndl !
                  o/____\o
                  (i)
                  .........

                  Comment


                  • S-a vandut. Acum este la primul rand de numere rosii

                    Comment


                    • parca vad ca sunt de AG

                      Comment


                      • tare Loganul: 750.000 km..si inca mai merge..
                        Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                        Comment


                        • A gresit mai mult ca sigur ) un 0 in + ,ca sa faca 350k pe an ar fi trebuit sa stea non stop in masina si tot nu ii facea)

                          Comment


                          • si mai era si la 8-10 motoare schimbate

                            Comment


                            • Care se baga la un lighean vechi de 10 ani la 6500euro (!!!) cu 280hp?
                              Interiorul e de vis, lux si relaxare.

                              Last edited by Kojak; 23 May 2017, 22:14.

                              Comment


                              • O masina de familie...Steve2,daa?
                                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google