Bancuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ieri am fost în toaleta unui restaurant . De abia mă aşezam, când aud o voce din cabina alăturată:
    - Bună, ce faci?
    Eu, puţin ruşinat:
    - Bine…
    Tipul:
    - Şi!? Ce ai de gând să faci?
    Eu:
    - Acelaşi lucru ca tine, pe aici.
    Tipul:
    - Pot să vin la tine?
    Atunci eu ridicând puţin vocea:
    - Ah, nu! Sunt cam ocupat acum!
    Tipul:
    - Auzi, o să te sun mai târziu că e un idiot aici care îmi răspunde la întrebări…

    Comment


    • foarte tare !

      Comment


      • Dap...bancurile postate de mr.K sunt tari

        Comment


        • Sotul: Draga mea, ce avem astazi la masa?
          Sotia: Nimic.
          Sotul: Pai si ieri a fost „nimic”.
          Sotia: Dragule, am gatit pentru doua zile!!!


          Azi m-a suparat unul pe strada.
          I-am zis ca are noroc ca nu suntem pe facebook!



          Am avut un Martor al lui Iehova la usa in aceasta dimineata care mi-a spus ca poate sa prezica ce se va intampla in viitor.
          Prostii, nici macar nu a incercat sa se fereasca cand l-am lovit in fata.
          Last edited by mr.K; 17 May 2017, 14:49.

          Comment


          • Originally posted by bolovan View Post
            Dap...bancurile postate de mr.K sunt tari
            Toate bancurile vechi sunt tari.

            Comment


            • [emoji4] [emoji3]
              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

              Comment


              • O tanara se duce la un doctor si ii spune ca doreste sa fie din nou virgina pentru ca urma sa se casatoreasca.
                Doctorul:
                – Nu e nicio problema! Pentru aceasta problema avem trei tipuri de operatii: de 100$, de 500$ si de 2.000$!
                Tipa:
                – Bine, vreau de 100$!
                Se rezolva tot, vine noaptea nuntii dupa care tipa vine sa ii multumeasca doctorului.
                Tipa:
                – Dom' doctor, nemaipomenit! Dar totusi, celelalte operatii de ce erau mai scumpe?
                Doctorul:
                – Pai, pentru 2.000$, iti faceam implant, iar pentru 500$, il coseam pe cel existent.
                Tipa: – Si pentru 100$?...
                Doctorul: – Ti-am legat cateva fire de par pubian!

                Comment


                • Un tanar se duce la un hipermarket sa se angajeze. Managerul il intreaba:
                  -Ai ceva experienta in vanzari?
                  Tanarul raspunde:
                  -Da, am fost comis voiajor.
                  Managerul, placandu-i tanarul, ii spune:
                  -Bine, esti angajat! Incepi de maine iar la sfarsitul programului am sa vin sa vad cum te-ai descurcat in prima zi.
                  A doua zi se prezinta omul la treaba, isi vede de ale lui, iar la sfarsitul programului vine managerul si il intreaba:
                  -Ei, cate vanzari ai facut astazi?
                  -Una, raspunde tanarul.
                  Managerul:
                  -Cum una? Media de vanzari pe angajat la noi este de 20-30 pe zi! De cat ai vandut?
                  Tanarul:
                  -De 101.237,64 dolari.
                  Managerul:
                  -Cuuum?!? Da ce i-ai vandut?
                  -Mai intai i-am vandut un carlig mic de pescuit. Dupa aia i-am vandut unul de dimensiune medie. Dupa aia i-am vandut o lanseta. Pe urma l-am intrebat unde merge sa pescuiasca si mi-a spus ca pe coasta, asa ca i-am spus ca-i trebuie o barca, asa ca am fost la raionul de specialitate si i-am vandut salupa aia cu doua motoare. Pentru ca mi-a zis ca Honda e prea mica ca sa remorcheze salupa, l-am dus la raionul auto si i-am vandut un Jeep Grand Cherokee.
                  Managerul, stupefiat:
                  -Cum, a intrat un tip sa cumpere un carlig mic de pescuit si tu i-ai vandut o salupa si un 4X4?!?
                  -A, nu… Tipul a intrat sa cumpere un pachet de tampoane pentru nevasta-sa, iar eu i-am spus ca, daca tot urmeaza un weekend «fara actiune», ar fi mai bine sa se duca la pescuit.

                  ____________________________

                  Cica un doctor avea o amanta si dupa vreo 6 luni de la ultima lor aventura vine tipa si ii spune:
                  – Am pus-o, sunt insarcinata si nu mai pot sa fac nimic.
                  – Asta e, ii raspunde doctorul, fa-l ca vedem noi cum ne descurcam.
                  Dupa ce naste tipa au ei grija un timp de copil, pana vine un popa la consult:
                  – Dom' doctor, ma doare burta rau de tot.
                  – Imediat iti fac o injectie si te rezolv parinte.
                  Ii face doctorul un somnifer, iar cand se trezeste popa, vede un copil langa el.
                  – Ai nascut, parinte!
                  – Binecuvantat fie Domnul, am nascut... E al meu si-l iau acasa.
                  Dupa vreo 20 de ani, popa tragea sa moara si isi cheama fiul la capatai.
                  – Mai baiete, hai sa-ti spun secretul vietii tale: «Eu nu sunt tatal tau, eu sunt mama ta. Tatal tau e clopotarul».
                  Last edited by mr.K; 23 May 2017, 20:41.

                  Comment


                  • Sotul unei blonde se intoarce din deplasare si gaseste in pat un tip gol. Deschide dulapul si da de sotia blonda:
                    - De cate ori sa-ti spun? El trebuie sa se ascunda, nu tu!

                    Comment


                    • - Draga, a intrebat nevasta. Ce ai face daca as muri?
                      - Ei, draga, as fi foarte nefericit, a raspuns sotul.
                      - De ce intrebi asa ceva?
                      - Te vei recasatori? a insistat nevasta.
                      - Nu, bineinteles ca nu, draga, a spus sotul.
                      - Nu-ti place sa fii casatorit?, a spus nevasta.
                      - Bineinteles ca-mi place, draga, a spus el.
                      - Atunci, nu te vei recasatori?
                      - Bine, a spus sotul. Ma voi recasatori.
                      - Da? a spus nevasta, aratand un pic ranita...
                      - Da, a spus sotul.
                      - Vei dormi cu ea in patul nostru?, a spus nevasta dupa o lunga pauza.
                      - Ei bine, da, cred ca da, a raspuns sotul.
                      - Inteleg, a spus nevasta indignata.
                      - Si o vei lasa sa-mi poarte hainele?
                      - Cred ca da, daca ar vrea, a spus sotul.
                      - Intr-adevar, a spus nevasta cu raceala.
                      - Si vei inlocui fotografiile cu mine cu fotografii cu ea?
                      - Da. Cred ca ar fi un lucru corect.
                      - Chiar asa? a spus nevasta batand din picior.
                      - Si cred ca o vei lasa si sa joace cu crosele mele de golf.
                      - Bineinteles ca nu, draga, a spus sotul. Ea este stangace..

                      Comment


                      • - Iubito, de ce ai fata asta deprimata?
                        - Primata e ma-ta, dobitocule!

                        Comment


                        • o/____\o
                          (i)
                          .........

                          Comment


                          • O profesoara mioapa isi asculta elevii la lectie:
                            - Hei tu, cel de acolo din spate, de langa calorifer, recita poezia! V-am rugat pe toti sa o invatati!
                            - Imi pare rau, dar nu pot.
                            - Pot sa te intreb ce ai facut aseara? intreaba profesoara.
                            - Am baut cateva halbe cu colegii mei si am jucat un poker
                            - Incredibil! Cat tupeu... Incep sa ma intreb de ce te-ai mai deranjat sa vii azi la scoala!
                            - Pai, eu sunt aici ca sa va repar caloriferul...

                            Comment


                            • Un geniu mandru si un idiot fac un pariu. Geniul spune:

                              - Pentru fiecare intrebare care ti-o pun si nu stii raspunsul, imi dai 5$. Si daca imi pui tu o intrebare la care nu iti pot raspunde, iti dau 5000$.

                              Idiotul raspunde: "Okay".

                              Geniul apoi intreaba: "Cate continente sunt in lume?". Idiotul nu stie, asa ca ii intinde 5$.

                              Acum e randul idiotului sa il intrebe pe geniu: "Ce animal sta in doua picioare dar doarme in 3?". Geniul se tot gandeste, dar nu stie raspunsul, asa ca ii da idiotului 5000$ si spune:

                              - La naiba, am pierdut. Apropo, care era raspunsul la intrebare?

                              La care idiotul ii inmana 5$.

                              Comment


                              • Doi soti aflati la drum lung, opresc in miez de noapte la un motel de la marginea drumului si dupa cateva ore de somn vor sa plateasca si sa plece. Barbatul scoate o bancnota de 500 de dolari si o intinde patronului la care patronul ii zice :
                                - Nu ajunge, cazarea pe noapte la noi e 2500 de dolari.
                                - Caaat esti nebun, pentru cateva ore de somn ?
                                - Pai stiti noi avem facilitati multiple care sunt incluse in pret: sala de conferinte, piscina in aer liber, sala de fitnes, etc.
                                - Bine domle dar nu am folosit nimic din toate astea doar am dormit.
                                - Ei bine asta afost alegerea dumeavoastra, sala, piscina, toate au fost aici si erau disponibile.
                                In acel moment intervine sotia acestuia:
                                - Lasa draga ca platesc eu. Scoate o bancnota de 500 si o intinde patronului spunand:
                                - Diferenta de 2000 am scazut-o pentru partida de sex pe care am facut-o azinoapte.
                                - Bine doamna dar noi nu am facut nici un sex.
                                - Asta a fost alegerea dumneavoastra eu am fost aici si eram disponibila.
                                Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google