Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Din pacate cei cu anuntul mi-au cerut 900 lei pe carlig (cu instalatie si montaj), nicio legatura cu pretul afisat acolo. Pe unde am mai intrebat cereau 800. Ce e scump e montajul, 250 lei, mi se pare enorm in conditiile in care tu vinzi si carligul si iei adaos si de pe el.

    Comment


    • Salutari...vinde careva perdelute logan 2,laterale spate si luneta,in zona Bucuresti?

      Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

      Nimeni...?

      Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
      Last edited by Olly09; 10 March 2017, 23:01. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Salut!
        As dori sa achizitionez si eu tava pentru roata de rezeva!
        Un link sau daca te ocupi cu vanzarea de astfel de accesorii poate ma poti ajuta.

        Comment


        • perdeluțe - doar la staționare, doar dacă nu aveți folie

          Aveți mare grijă cu perdeluțele pe logan. Creează senzația de vertij pasagerilor în mers. Le recomand doar dacă nu aveți folie antiUV pe geamuri pe perioada de staționare a mașini ca protecție la ”coacerea ” de la UV a interiorului.

          Comment


          • Mp74 ms pt raspuns...nu mi.a trecut prin cap ca as putea sa le iau degeaba.Sotia si.asa are probleme in masina,daca mai pun si perdelute.....!!!

            Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

            Comment


            • Eu am niste "perdelute" la geamurile spate, si sunt utile si la securitate- nu prea se mai vede in spate- nu am pus folii- si am vazut ca vara, pe langa umbra pe care o fac vara, este simtitor mai racoare in spate decat in fata, daca masina a stationat in soare, chiar daca si in parbriz si la luneta pun acele protectii anti uv

              Comment


              • Salut, as vrea si eu sa pun acele "perdelute" la masina, nu prea as vrea folie, poate ionizare.. sa rmân la subiect, am gasit niste perdelute speciale pentru Logan2, dar în poza nu e modelul cu facelift dar cred ca se potrivesc, tip jaluzele nu am reusit sa gasesc.

                Trimis de pe al meu HUAWEI VNS-L21 folosind Tapatalk

                Comment


                • Realizezi că nu ai facelift ci Logan II ph2 (phase deux = faza doi), iar diferența între ph1 și ph2 e doar la faruri și stopuri, restul e la fel

                  Set de perdelute ai pe original, peste 100euro pentru 2 geamuri+lunetă
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Legat de perdelute o remarca personala: copiii mei au avut rau de masina cat am avut perdelute. Dup ce le-am dat jos au scapat de rau. Cu geamuri colorate nu au avut nici o problema. Se pare ca perdelutele dau o senzatie de rau din cauza gaurelelor din ele.

                    Sent from my P780 using Tapatalk

                    Comment


                    • pe olx gasesti la 100-110 lei set de 5 buc. (4 laterale (1 geam mic + una geam mare) + 1 luneta)

                      Comment


                      • Raul de miscare apare la neconcordanta dintre informatiile pe care le transmite receptorul vestibular si cel vizual. (Cu perdelute, copii simt deplasarea transmisa de ap. vestibular dar nu percep miscare prin receptorul vizual).

                        Comment


                        • Cunoașteți cumva ce cod (și preț) au ornamentele pentru aripi față ("Set protecții de aripi față Dacia Logan")? Mulțumesc.

                          Comment


                          • Că tot de vorbea mai sus de răcoare, ce părere aveți de astea? Oare sunt eficiente pentru cei fără aer condiționat?

                            Comment


                            • Alea sigur nu racesc poate doar iarna o sa incalzeasca ceva ... :-)

                              Site-ul ala mi se pare foarte dubios. Vezi jos la comentarii pozele celor care se presupune ca au comentat ca sunt fake-uri (imaginile se gasesc de cumparat).
                              I have no special talent. I am only passionately curious.

                              Comment


                              • As vrea sa schimb cheia cu una tip briceag. Stie cineva unde pot face treaba asta?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google