Aici STAREA DRUMURILOR si METEO

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Mersi pt raspunsuri. Pana la urma am sa ma duc pe București - Pitești - Râmnicu Vîlcea - Tîrgu Jiu - Petroșani. Avand in vedere ca fac 4 drumuri, voiam sa vad cat mai multe zone, adica sa ma duc o data pe valea oltului, o data pe transalpina, o data pe valea jiului...dar daca nu se poate asta e...

    Comment


    • #92
      Mai este o ruta Bucuresti - Ramnicu Valcea - Targu Jiu- Petrosani - Hateg - Simeria - Sibiu - Ramnicu Valcea - Bucuresti. Transfagarasnul pare ca se va inchide, chiar daca a fost redeschis mai devreme, deoarece inca nu functioneaza telecabina, din cauza ca desprins o stanca din versant de 1000 de tone.

      Comment


      • #93
        Nasol cu Transfagarasanul , cred ca ramane inchis vreo 3 luni, dammit!
        sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

        Comment


        • #94
          Este interzisă circulaţia între Piscu Negru şi Bâlea Cascadă, doar pe timpul nopţii, în intervalul 21:00 - 07:00.
          Nu cred ca se inchide Tranfagarasanul acum, in plin sezon; poate doar temporar pana dinamiteaza stanca aia si elibereaza zona.
          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

          Comment


          • #95
            Stie cineva cum e cu drumul de la Sinaia catre Cabana Piatra Arsa?
            Eu am mai fost pe acolo acum vreo doi, trei ani dar nu stiu niciodata daca e deschis circulatiei sau cum si pe unde se lucreaza.
            As vrea sa ajung prin zona cam peste o saptamana si niste informatii mi-ar fi de mare folos.

            Comment


            • #96
              Nimeni, nimic?

              Comment


              • #97
                Ne asteapta zile de foc.

                Weather for UK, Ireland and the world. Sailing, Marine Weather, Weather maps, radar, satellite, climate, historic weather data, information about meteorology, reports, weather warning.
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • #98
                  Originally posted by CeDeBe-L View Post
                  Stie cineva cum e cu drumul de la Sinaia catre Cabana Piatra Arsa?
                  Eu am mai fost pe acolo acum vreo doi, trei ani dar nu stiu niciodata daca e deschis circulatiei sau cum si pe unde se lucreaza.
                  As vrea sa ajung prin zona cam peste o saptamana si niste informatii mi-ar fi de mare folos.
                  Drumul e in stare foarte buna si e destul de circulat! Am fost ultima data, de 1 Iunie si am prins o aglomeratie sus la Piatra Arsa mai ceva ca in Bucuresti la ora de varf!

                  Comment


                  • #99
                    @DannyMC:
                    Multumesc mult!

                    Comment


                    • Vă salut! As vrea sa plec cat mai curand intr-o excursie de 2 zile pe traseul Bucuresti- Pitesti-Rm Valcea- Horezu-Petrosani-Hunedoara-Sibiu- Sighisoara-Brasov-Pitesti-Bucuresti.
                      Vreau sa stiu cum este drumul pe portiunea de traseu Horezu- Hunedoara și apoi pe portiunea Sibiu-Sighisoara-Brasov (ma intereseaza cel mai mult prezenta gropilor de pe sosea, lucrari si alte lucruri de aceasta natura).
                      Va multumesc!

                      Comment


                      • Sal

                        sal as vrea sa plec si eu prin maramures pe la cascada cailor are cineva vreo ideie cum e drumul ??

                        Comment


                        • Ce traseu, jupane? Fii putin mai concret.
                          Daca te intrebai sa o iei sau nu prin Carlibaba, zic sa nu faci greseala, si sa mergi pe drumul mai lung, dar mai bun.
                          Last edited by mr.K; 5 July 2017, 20:19.

                          Comment


                          • Originally posted by Catalin G View Post
                            portiunea Sibiu-Sighisoara-Brasov

                            Sighisoara-Brasov se prezinta in stare buna spre foarte buna.
                            Keep walking...

                            Comment


                            • Multumesc! Sper ca si restul drumului este ok.

                              Comment


                              • Cod portocaliu, in cateva judete, iar in restul tarii (cu exceptia judetelor Tulcea si Constanta), cod galben. Fenomene vizate: instabilitate atmosferică accentuată, intensificări ale vântului și cantități de apă însemnate.
                                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google