Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by sadicu View Post
    La mine merge bine, intra usor. Singura obiectie pe care o am , consider ca era mai ok sa fie marsarier-ul pe inel, sa ridici de inel cand vrei sa dai inapoi, asa cum e poate intrii din a 5 direct in marsarier
    Inainte sa scrii postarea asta ai incercat sa vezi ce se intampla? Macar cu masina stand pe loc?
    Acum, serios vorbind, cum naiba sa spui asemenea prostie?
    Last edited by DannyMC; 21 July 2017, 18:59.

    Comment


    • Face frana de motor instant!

      Comment


      • din contra, o baga in mod "Rachetă"!

        Comment


        • Originally posted by catalin11 View Post
          Logan ? In ce luna ai luat-o ?
          Da, in iunie.

          Originally posted by DannyMC View Post
          Inainte sa scrii postarea asta ai incercat sa vezi ce se intampla? Macar cu masina stand pe loc?
          Acum, serios vorbind, cum naiba sa spui asemenea prostie?
          Evident ca nu intra, insa o sa caraie si nu cred ca ii face bine. Zic si eu, oare de prosti or face altii asa cu inel din ala?
          Nu vreau sa explic ce am vrut sa zic ca e plin pe aici de alde Titi Aur si nu vreau sa nasca pasiuni prostesti. Tot ce am vrut sa zic e ca mi se pare mai ok sa fi fost cu inel. Punct.
          Last edited by sadicu; 22 July 2017, 20:31. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Originally posted by sadicu View Post
            ...Tot ce am vrut sa zic e ca mi se pare mai ok sa fi fost cu inel.
            E mai economic fara.

            Comment


            • Si e mai sigur fara
              La Opel are inel si de multe ori ramane blocat
              Si mai este si langa tr.1
              Asa ca verific de doua ori cand plec de pe loc


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by stoicanu View Post
                Si e mai sigur fara...
                Eh, lasati! N-or fi fost studiate inainte sa se aleaga varianta "fara"?

                Comment


                • Originally posted by Fanez View Post
                  E mai economic fara.
                  Adevarat. Fiecare plastic si fiecare modificare fata de versiunea precedenta costa. Desi multe lucruri par usor de implementat, costurile sunt mari iar Loganul nu e tocmai premium class

                  Comment


                  • Originally posted by sadicu View Post
                    ...fiecare modificare fata de versiunea precedenta costa. Desi multe lucruri par usor de implementat... Loganul nu e tocmai premium class...
                    Man! Vezi 2-3 postari mai sus. Fiecare modificare fata de "versiunea precedenta" e considerata imbunatatire.

                    Comment


                    • Originally posted by sadicu View Post

                      Evident ca nu intra, insa o sa caraie si nu cred ca ii face bine.
                      Nu o sa caraie deloc! Pur si simplu nu o sa intre indiferent cat tragi! In marsarier nu intra decat aducand maneta din punctul mort!

                      Comment


                      • Originally posted by Fanez View Post
                        Man! Vezi 2-3 postari mai sus. Fiecare modificare fata de "versiunea precedenta" e considerata imbunatatire.
                        Total de acord, doar ca daca te uiti prin topicuri o sa vezi multe in care oamenii vor sa isi dezactiveze functia eco,start/stop, nu le plac ledurile etc cam tot ce e considerat imbunatatire. Unii pe buna dreptate altii din nostalgie.

                        Originally posted by DannyMC View Post
                        Nu o sa caraie deloc! Pur si simplu nu o sa intre indiferent cat tragi! In marsarier nu intra decat aducand maneta din punctul mort!
                        Stiu ca nu intra efectiv dar ma gandeam ca o poate brusca intr-un fel,daca pot sa zic asa. De asta ziceam ca mi s-a parut ok o mica protectie in plus, mai ales pentru incepatori sau domnisoarele venite de pe automate
                        Last edited by sadicu; 22 July 2017, 22:58. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • @t0rquemada

                          Am o intrebare: am observat la masina mea, cand deschid portiera, ca in spatiul liber din spatele balamalelor se vede un material (cred ca este ceva ca un burete) pe toata inaltimea usii, lipit de partea din fata a caroseriei. Banuiesc ca este ceva pentru insonorizare. Intrebarea este daca acest burete se regaseste pe toate nivelurile de echipare?
                          Multumesc anticipat pentru raspuns.

                          Comment


                          • Da, e la toate
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Are cineva idee daca logan 2 are montat un filtru de habitaclu din fabrica ? Ceva de genul adica

                              Comment


                              • Da, "Logan 2" are acel filtru. Se ajunge mai greu la el (demontat torpedoul). La "Logan 1" (din 2005) a trebuit să tai ceva ca să îl montez. T0rquemada, ai reușit cumva să descoperi codul pentru chederele de la stâlpii ușilor din față care se montează în Brazilia? Am tot trimis mesaje la "Renault Brazilia", nu am primit nici un răspuns. ��.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google