Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai sunt si altii idioti.
    Era vorba ca nu România a fost sursa, cum ai zis tu.

    Comment


    • ori nu pricepi, ori te faci ca nu pricepi, ori n-ai citit articolul.
      era vorba de oua contaminate cu insecticid din romania, nu ouale sunt din romania, si nici macar nu e acelasi insecticid.

      "Milioane de oua retrase din magazinele din Europa, din cauza unui insecticid care ar fi fost cumparat din Romania"
      "Fiprocid este numele insecticidului care a dus la retragerea ouălor din magazinele europene"

      Comment


      • Lasati...!
        Nemtii, belgienii si oladejii au cumparat insecticid din România sa dea peste gainile lor. Asta e de hahaha.
        Cum apare o belea, o nenorocire, o cacanarie, România e sursa.
        Lasati...!

        Comment


        • pai, daca asa e... oricum, cred ca din europa, asta e cel mai hot popor.
          cred ca ii luam si pe albanezi.

          Comment


          • PIMP la datorie.

            Comment


            • asta e tristul adevar. ia mergi prin oras si nu mai scoate fata playerului sau lasa geanta in masina, si mai vorbim dupa aia. sau "uita-ti" telefonul intr-o cafenea, sa vezi ce ospatar ti-l mai da.

              Comment


              • Si pentru asta e de vina Dragnea, nu lipsa educatiei.
                Un parinte cu un bebe a pierdut o sandaluta a copilului. Bineinteles ca s-a gasit unul care s-o ia acasa. O punea in vitrina cu trofee. Orice om normal la cap se gandeste ca cine a pierdut asa ceva (sau chei) se intoarce sa le caute.
                Am vazut si eu un pantofior de bebe in strada, nu l-am lasat acolo, l-am pus pe trotuar, la vedere. In cca 2 minute se intorsese un tatic sa-l caute.

                Comment


                • Nu poti sa te abtii sa-l aperi pe Livake pana si aici, unde nu e despre politica?
                  Jalnic.

                  Comment


                  • o fi avand pe cineva din familie ramas ostatic in Teleorman si n-are de ales.

                    Comment


                    • Originally posted by mr.K View Post
                      Nu poti sa te abtii sa-l aperi pe Livake pana si aici...
                      Initial mi s-a parut ca e celalalt topic.
                      Nu l-am aparat, am zis ca el de vina.

                      Comment


                      • Este cineva dintre voi avocat? Am o speta si as avea unele intrebari.Multumesc
                        Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                        Comment


                        • avocatnet.ro
                          M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

                          Comment


                          • Ai venit unde trebuie...nu suntem avocati...dar ne pricepem foarte bine sa dam sfaturi...si le stim pe toate...(ma rog...ce nu stim, ne intrebam nevestele...)

                            Comment


                            • Originally posted by Cherubino View Post
                              avocatnet.ro
                              Multumesc!Bolovan,doar atat...[emoji23][emoji23][emoji23]
                              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                              Comment


                              • Originally posted by Fanez View Post
                                Initial mi s-a parut ca e celalalt topic.
                                Nu l-am aparat, am zis ca el de vina.
                                Tot jalnic pare si cand te disculpi facand explicatia ironiei initiale.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google