Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • You two, get a room !

    Comment


    • De ce sa nu-l las pe Fane sa se umple de ridicol in public?

      Comment


      • pe astia ii mananca in cr. dupa ce ca romanul n-are bani, lor le base....te mintea. vreau sa omor pe cineva.

        Ministerul Agriculturii si-a dat ok-ul pentru un proiect de lege care prevede scoaterea hipermarket-urilor în afara oraselor mari.

        Comment


        • E doar o propunere. Adica le-a trecut prin cap...
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • Pai cred ca li s-au parut intrarile in orase pustii dupa amiaza, asa ca au zis sa le populeze cu masini in drum spre magazine, dupa amiaza.
            Sa vezi jale pe pensionari, ca pierd prea mult pe drum mergand gratis cu autobuzele primariei.

            Comment


            • Pare o idee cel putin interesanta, din mai multe puncte de vedere: elibereaza zona centrala, creste valoarea zonelor marginase, etc. Nu a zis nimeni ca trebuie sa le amplaseze exact la intrare ci doar in zonele marginase care au densitate redusa. De exemplu in Giurgiu, Kaufland este exact la intarre in oras, si desi pare ciudat are cei mai multi cumparartori, cu mult mai multi decat celelalte hipermarket-uri amplasate mai central si nici nu este o zona aglomerata. Cel putin in orase mari ca Bucuresti de exemplu este chiar indicat sa le muti in zone marginase.

              Comment


              • si cu alea gata facute ce faci?
                o/____\o
                (i)
                .........

                Comment


                • Las' ca stau bine unde sunt, aglomeratia de pe strazi are alte cauze principale.

                  Comment


                  • Eu as fi de acord, la o adica, cu ridicarea banului, lui mumus; il scapam pe Cristi de o corvoada.
                    Conteaza, din punctul meu de vedere, faptul ca acest baiat, continua sa aiba incredere in acest forum, desi a fost exclus de aici.
                    Last edited by IancuMIC; 17 August 2017, 17:51.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • Și dacă tot ești așa împăciuitor, azi în sfânta zi de joi, același lucru l-ai putea face sau propune și în cazul lui Hirayama, mai ales ca spre deosebire de colegul cu pricina, el chiar a venit cu multe informații utile și dîn care am învățat mulți (poate chiar și d-ta) câte ceva.
                      Hai cu debanarea!

                      Comment


                      • Care vrea are clubseat: intră, își face cont, postează
                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment


                        • Draga Kojak mi-ai luat vorbele din gura
                          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                          Comment


                          • Originally posted by Kojak View Post
                            Și dacă tot ești așa împăciuitor, azi în sfânta zi de joi, același lucru l-ai putea face sau propune și în cazul lui Hirayama, mai ales ca spre deosebire de colegul cu pricina, el chiar a venit cu multe informații utile și dîn care am învățat mulți (poate chiar și d-ta) câte ceva.
                            Hai cu debanarea!
                            N-ai sa vezi, la Hirayama e personala treaba.


                            Important e ca Seat-ul lui mumus nu vede service-ul decat pentru revizii periodice, si nu pentru probleme tehnice.
                            Deci, ramane o alternativa la bolidul national.

                            Comment


                            • Originally posted by alinn28 View Post
                              Cel putin in orase mari ca Bucuresti de exemplu este chiar indicat sa le muti in zone marginase.
                              de ce ?! ca sa fim ca Giurgiu, care are hypermarketurile in Bucuresti ?

                              parca nu-ti mai vine sa dai banii pe un lighean.
                              cel putin fiat tipo imi place mult ca design.

                              https://www.4 tuning.ro/versus/cinci-masini-straine-care-costa-cat-un-logan-bine-echipat-plus-ce-ofera-fiecare-model-in-parte-33874.html?fb_comment_id=1094081494029009_10941800 14019157#f2f5fc09b14ef9c

                              Originally posted by Costi-bc View Post
                              si cu alea gata facute ce faci?
                              continua Dragnea amernajarea celebrelor circuri ale foamei.
                              ai auzit de ele ? stii ce sunt ?
                              Last edited by B997NDL; 17 August 2017, 17:46. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Nea Kojak, lasa ipocrizia si santajul asta sentimental; joci un rol, da il joci slab.
                                Si am in vedere modul in care ai inteles sa te comporti fata de iancu (pentru tine); in realitate Iancu. Ai irosit atatea vorbe in loc sa folosesti un singur cuvant; e bine sa ierti, dar e si mai bine sa nu uiti.
                                Stii d-ta ce spun, ca esti baiat inteligent.
                                Succes in ce ce ti-ai propus, aici.
                                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google