Coduri si preturi piese de schimb Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma intereseaza o sticla oglinda ptr mcv,partea stanga de origine,unde as putea gasi?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

    Comment


    • coduri oglinzi electrice si degivrare cu semnalizare incorporata

      stie cineva codurile de la oglinzile cu semnalizare incorporata? la oglinzile electrice stanga-dreapta.
      Attached Files

      Comment


      • Salut, ma intereseaza si pe mine codurile pentru disc si placute frana - logan 2006 (octombrie).

        Multumesc,

        Comment


        • Salut,

          Stie cineva un cod si eventual pret pt furtun admisie aer Lodgy 1.6mpi?

          Piesa am incercuit-o in poza
          Attached Files

          Comment


          • Am rezolvat !

            Comment


            • Unde se pot afla codurile OE -piese originale- la logan?

              Comment


              • salut

                On-line auto parts catalogs (Audi,BMW,Chrysler,Ford,Hyundai,Isuzu,Kia,Mercedes,Seat,Skoda,Mazda,Mitsubishi,Nissan,Subaru,Suzuki,Toyota,Volkswagen)


                modelele pic-up,solenza,super-nova le gasiti pe iconita "DACIA"
                modelele logan,duster,lodgy etc le gasiti pe iconita "RENAULT"
                live to ride

                Comment


                • Buna seara, va rog sa ma ajutati cu codurile la piesele originale ptr kit distributie si kit accesorii ptr un dci euro 4 din 2008.

                  Comment


                  • Salutare.

                    Am si eu un logan 1.0 2017 si deja motorul s.a stricat. Mai exact cuzinetul de la biela s.a rupt. Unde gasesc sa cumpar un motor nou?

                    Multumesc

                    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

                    Comment


                    • Nu mai este in garantie?

                      Comment


                      • Originally posted by vali2008 View Post
                        Nu mai este in garantie?
                        Nu vor sa imi dea garantie ca s.a montat GPL pe masina. Cu toate ca defectiunea nu are legatura cu GPL. Am deschis proces dar pana la rezolvare trebuuie sa repar masina ca am nevoie de ea.

                        Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

                        Comment


                        • Bună !
                          Aş avea nevoie de 2 mânere de viraj pentru pasageri la un Logan SL Plus 1.0 Sce. Puteti sa-mi spuneti ce preţ au ?

                          Comment


                          • Pentru logan 1, 2008, motor 1.6 16v. Imi puteti spune cum se numeste "elasticul" din poza, sau ce cod are, cat costa? se gaseste pe undeva?
                            Attached Files

                            sigpic

                            Comment


                            • Salutare colegi forumisti! Ma puteti ajuta si pe mine cu un cod pentru tamponul hidroelastic pentru o Dacia Logan, 1.5 dci 2007, serie sasiu UU1LSDJKH38635079. Multumesc!

                              Comment


                              • Am un logan 1.5 DCI din 2006 si doresc sa cumpar personal placutele de frana si sa le schimb ulterior la un atelier.
                                Problema este ca pe site am gasit Set placute frana fata Logan 1.5 ORIGINAL: Pentru disc frana ventilat/neventilat 259 mm
                                Inseamna ca sunt aceleasi atat pentru disc ventilat cat si neventilat? Logan 1.5 DCI are disc ventilat? De unde imi dau seama ce fel de disc este?
                                Multumesc

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google