Roata Rezerva GPL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am fost in targ Vitan , si acolo aveau doar piese noi, roti inguste nicidecum. Targul ala oricum nu mi-a placut deloc. Foarte multe magazine cu aceleasi piese. In Craiova este targ de saptamana(din pacate nu mai e cum era odata, toate la un loc) dar aici gasesti cam orice, de la piese de masini vechi, masini sh,la electronice si altele. Speram sa gasesc un astfel de targ , dar fiind in Bucuresti mult mai mare decat cel din Craiova.

    Comment


    • roti inguste gasesti numai duminica si nu in fata la magazine,in spate la baieti,nu sunt noi dar sunt gata facute pentru logan la 100 lei bucata

      Comment


      • Originally posted by gaboneygg View Post
        roti inguste gasesti numai duminica si nu in fata la magazine,in spate la baieti,nu sunt noi dar sunt gata facute pentru logan la 100 lei bucata
        Din coincidenta chiar duminica am fost si nu am gasit. Poate nu am stiut eu unde sa caut ? La service-ul acela ? Nu aveau nici acolo !

        Comment


        • in spate la "presuri" ai ajuns? acolo sunt si argesenii cu "pieces d'origine"

          Comment


          • Daca roata este pe 14, da eroare la abs sau pot fi alte consecinte? Multumesc.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google