Renault Pregătește O Versiune Sportivă A Modelului Dacia Sandero

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2 lucruri mișto
    -oglinzile exterioare ce teoretic suportă pliere automată(conform visu)
    -interfața M1inverse a medianav, adică pe alb

    P.S. Auzi la ei primul Sandero cu HSA... ce glume bune.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Exact ce am mai scris și eu de la 17000euro+taxe

      Reporter:In Brazilia exista un model de virf pentru Sandero dezvoltat de divizia sport de la Renault RS. Nu aveti in plan aducerea acestui model pe pietele din Europa?

      F.Mariotte:Bineinteles modelul RS ar fi binevenit, ne-ar colora oferta, dar piata unor asemenea masini de sport este foarte redusa,se pot vind exemplare putine de acea nu corespunde asteptarilor noastre. Daca ne-am apuca ar trebui cheltuit foarte mult pe marketing, influentarea achizitiilor pe un model din care nu se pot vinde multe exemplare. Un model sport nu este modelul asteptat de oameni de la Dacia. Recunosc ca Sandero RS din Brazilia este o masina foarte buna, indiscutabil, daca am incepe sa o importam ar trebui sa platim taxe mari, pentru ca are un motor prin aspiratie de 2 litri cu emisii substantiale. Din acest punct ar deveni scumpa si nu ar mai fi o Dacia adevarată. Umplerea niselor de piata nu este scopul nostru.


      sursa


      via forumduster
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google