B 25 Jyu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • B 25 Jyu

    Salut, ma numesc Marius, sunt student in cadrul facultati de Transporturi la sectia Autovehicule Rutiere si sunt pasionat de tot ce inseamna 4 roti. De cateva luni de zile am renuntat la coaja de matiz din 2005, si sunt posesor de 'lowgan'. Pana sa am dacia eram putin contra ei, inutil si degeaba, am inceput sa indragesc mult masina si sa-mi doresc si mai mult de la ea.
    Masina este un laureat din 2005, momentan 1.4mpi cu 75 de hipopotami are 95.500 km si este de noua in familie, vesnica problema cu rugina la pasaje care urmeaza sa se repare + cateva daune realizate de cainii strazii, in rest totul bine si frumos.

    Masina a primit pana acum urmatoarele:
    Suspensie completa realizata din amortizoare bilstein b8 si arcuri h&r.
    Frane fata schimbata complet, etrieri de van, discuri brembo max si placute ate.
    Urmeaza trecerea la 1.6 8v, evacuare completa cap coada, admisie, ambreiaj + multe altele.
    P. S. Tot ce sa facut la masina sa facut de mana mea si pe buzunarul meu fiind mecanic in timpul ramas pe langa facultate.



    Last edited by Mareus; 3 October 2017, 15:09. Reason: Automerged Doublepost

  • #2
    Mult succes cu "bolidul" si bine ai venit printre loganisti ! Fa ceva cu pozele , pt ca nu se vad .

    Trimis de pe al meu HUAWEI Y625-U51 folosind Tapatalk

    Comment


    • #3
      Sunt frumoase pozele. Dacă vrei să se vadă direct în pagină, pune adresa web a fișierului JPG, nu a paginii siteului de hosting. Și puțin mai mici ca să salvăm natura.
      Last edited by gecmc94; 4 October 2017, 18:10.

      Comment


      • #4
        Eram pe telefon si n-am reusit mare chestie, mersi de indicatii, si momentan nu-l consider bolid, am ganduri sa trec la un f7r sau un 2.0 16v. Revin cu poze mai interesante weekend-ul asta.

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google