Tancul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    am avut un 2.0 TDI cu DSG si 170 de cai si totusi imi place mai mult motorul asta sunt un ciudat :P

    Totusi, sa te bucuri de ea cat mai mult si sa te poarte acolo unde nimeni nu a mai ajuns inainte.

    Comment


    • #17
      Tancul

      Arata bine trotineta. E cea mai aratoasa Dacie all time.
      Mai mai ca sunt tentant sa-mi iau una. [emoji3]
      La ce bani a fost panzeru'?
      Keep walking...

      Comment


      • #18
        pretul de lista e 12.000euro, dar - rabla si - discount voucher a fost 9.950euro, la care am pus extensie garantie la 5ani si aia am achitat-o cu un voucher de 200euro ce l-am primit la test drive

        I-am montat si obturatoarele de praf pentru sistemul de culisare de la usi, mare chin cu suruburile si sistemul ala...

        Comment


        • #19
          Ieri pe centura la vant lateral puternic am simti masina cum lucreaza in suspensii pe lateral, fiind inaltata si mare ca profil lateral simteam cum opune rezistenta vantului si o face sa se balangane stanga dreapta. ciudata senzatie, e prima oara cand prind vanturi din lateral atat de puternic incat sa il simt in masina...

          Si niste poze cu echiparea de iarna. Jantele de la colegul Planetara, iar anvelopele Debica Frigo 2 le-a comandat un coleg de la nu stiu ce site. Au fost 202 ron bucata si sunt toate fabricate in a doua jumatate a lui 2017.
          Am mers cu ele deja 933km dar pe uscat caci pe transfagarasan nu am prins zapada pe carosabil. Apoi le-am dat jos si am revenit la cele de vara. Tare misto si simplu cand ai seturi complete. Mai trebuie sa ii iau un cric mai sanatos care sa fie mai usor de operat decat cel al masinii care sa il utilizez doar in garaj
          Attached Files

          Comment


          • #20
            Marfa jantele. Ce et au? Sunt curios cum vin pe masina!!!

            Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

            Anvelope ttebuie sa-mi iau si eu, dar cand o fi cash. Poate apelez la prieten pt site [emoji6]

            Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk
            Last edited by Marius Ile; 25 October 2017, 17:48. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #21
              et40 fata de cat am acum pe masina et37. sau ceva de genu, diferenta e nesemnificativa.
              Pe masina vin ca cele standard. caci sunt identice. dau jos capacele, desfac prezoanele, pun jantele si poc capacele. nici o diferenta ca aspect exterior

              Comment


              • #22
                Alea sunt jantele de Stepway identice cu cele care le are deja pe masina Cavaleru, cel putin asa par. Au ET37 sau ET40 din cate stiu

                Comment


                • #23
                  Din ce-mi amintesc eu cele de pe masina au et40. Ale mele au et35 adica ar trebui sa se cunoasca diferenta. Dar e foarte mica.

                  Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

                  Comment


                  • #24
                    Si uite asea aseara mi-am laut numerele definitive, nu mai aveam rabdare si nici nu simteam ca e masina mea cu numerele rosii. am personalizat-o cum se cuvine acum
                    Attached Files

                    Comment


                    • #25
                      Esti in aprilie nascut?Sa o stapanesti sanatos!
                      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                      Comment


                      • #26
                        poate e in august

                        Comment


                        • #27
                          Asteptam raspunsul..![emoji16]
                          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                          Comment


                          • #28
                            Bine ai venit in gasca

                            Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

                            Comment


                            • #29
                              nu, in decembrie. numarul e ales de sotie, 14 e ziua ei iar 8 un numar la care tine ea mult
                              Attached Files
                              Last edited by Cavaleru; 23 November 2017, 22:26.

                              Comment


                              • #30
                                Sa o stapanesti sanatos! Stai linistit, nu e o alegere ciudata, si eu as da Passatul de 140 DSG (pe care il am) pe un MCV STEPWAY dci (ca al sotiei). Cat ai dat pe jante?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google