Bandou Laterala MCV Stepway Zgariat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Pacat ca nu au pus bandouri si pe usi. Inca ma gandesc la o solutie pt asta.

    Comment


    • #17
      Așa este. Mi-a trecut prin minte o centură din pet-uri agățată de portiere când lași mașina în parcare la supermarket. Aparent, le-a trecut și altora prin cap și chiar alte idei.



      Iar aici ideea este să ocupi două locuri de parcare Se vede că omul este pățit. A văzut că este înconjurat de șoferi care au parcat cu spatele către drum și vor scoate mașina greu. Așa că a zis să păstreze distanța laterală față de ei. Mare invenție, dle, parcările în spic. Ar trebui interzise aceste garări perpendiculare. Distrug planeta prin vopseaua suplimentară pe care o necesită pe lateralele mașinilor zgâriate.

      Last edited by gecmc94; 29 November 2017, 14:09.

      Comment


      • #18
        Astea sunt solutii radicale! ��
        As fi preferat niste bandouri dar nu se prea incadreaza nimic - adica arata urat.

        Comment


        • #19
          ajungi sa pui aititea "bandouri" ca nu se mai vede vopseaua.
          n-are rost, da-o dracu`! astepti doi-trei ani de zgirieturi si dupa aia o faci pe casco. te tine vopseaua noua 2-3-4 saptamini si iar astepti sa se implineasca urmatorii 2-3 ani.
          sau ai putea sa-i tragi o folie transparenta. partea proasta e ca si aia cred ca se matuieste din cauza conditiilor atmosferice. o s-ajungi sa ai o masina in "aproape doua culori; nuanta perlat-hardcore". tre' sa fie interesant, nu zic nu...

          Comment


          • #20
            Revin cu noutati. Am schimbat pana la urma acel bandou la Reprez EuroMotor din BV. A costat 36 lei. Manopera a fost gratuita pt ca a durat 1 min ( 3 suruburi) tot acolo, fara programare fara nimic. Este prinsa cu 3 suruburi si niste clipsuri, nu cu banda adeziva cum credeam.

            Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

            Comment


            • #21
              Originally posted by valioglu View Post
              Pacat ca nu au pus bandouri si pe usi. Inca ma gandesc la o solutie pt asta.
              Salut, se pot cumpra separat de la Dacia, pt MCV Stepway

              Trimis de pe al meu HUAWEI RIO-L01 folosind Tapatalk

              Al 6 le-a produs

              Trimis de pe al meu HUAWEI RIO-L01 folosind Tapatalk

              Sptmâna viitoare dau i eu comanda pt un MCV Stepway 1.5 dci 90 cp , culoare argintiu(gris platine)

              Trimis de pe al meu HUAWEI RIO-L01 folosind Tapatalk

              Scuze pt greelile de gramatica, este de la telefon[emoji83]

              Trimis de pe al meu HUAWEI RIO-L01 folosind Tapatalk

              Uite un MCV cu bandouri pe ui, este la vânzare pe OLX

              Trimis de pe al meu HUAWEI RIO-L01 folosind Tapatalk
              Last edited by marconex; 10 December 2017, 00:18. Reason: Automerged Doublepost

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google