Coduri Piese Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • neah, nici vorba. are brodata, in filigran, "rapirea din serai"
    ca fapt divers, la vitara, asa ceva e vreo 200 de lei (parca; un zvon auzit in alte imprejurari).

    Comment


    • Aveti cumva un cod de piesa pentru antena scurta(si cu amplificator) ce doteaza daciile din uk?

      Comment


      • Originally posted by devreg View Post
        neah, nici vorba. are brodata, in filigran, "rapirea din serai"
        ca fapt divers, la vitara, asa ceva e vreo 200 de lei (parca; un zvon auzit in alte imprejurari).
        Scumpa intradevar pentru scopul ei, dar nici comparatia nu e corecta....
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • da, stiu. vitara aia (fabricata in 2015) a costat ceva mai mult de 16k

          Comment


          • Nu vreau sa te contrazic dar mai sti, oricum problema e ca la alte marci se gasesc si facute de x si y, la logan 2 nu prea gasesti decat pe original multe din elementele mai "rare" sa zicem.
            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

            Comment


            • Poate sa-l faca si in germania 2 virgine la ceas de seara tot nu merita plasticul ala atatia bani.

              Comment


              • vyp75: inteleg ce zici. dar si eu uitasem sa precizez ca ma refeream la reprezentanta (e posibil sa fie pretul de intrare, fara adaos comercial, pentru ca cineva cunoaste pe altcineva). abia ce descarcasera un camion cu scuturi de motor si laterale.

                Comment


                • Intradevar pretul este foarte mare pentru 2-3m de plastic, probabil cu ceva folie de aluminiu lipit pe el, eu ma asteptam sa fie tabla de aluminiu cu msunt si alte protectii de sub masina. Acuma intelegem de ce unele repere nu se pun din fabrica, adunate se aduna ceva sute de euro, un scut la conducte, un scut la punte, 2-3 deflectoare, conducte de incalzire, carenaj scaun, maruntisuri zicem noi care trec in total de mia de euro. Si uite asa scadem costurile cu piese care oricum nu le vede nimeni si putini le simt lipsa.
                  Scuze de off........
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • Salut. Vreau si eu un cod pentru butuc roata fata sandero 2. Multumesc!

                    Comment


                    • Salut, mă poate ajuta cineva cu un cod pentru barele transversale logan 2.

                      Mulțumesc

                      Comment


                      • Originally posted by CatalinPPP View Post
                        Salut. Vreau si eu un cod pentru butuc roata fata sandero 2. Multumesc!
                        Ce reper din poză și pe ce parte?
                        Attached Files
                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment


                        • Originally posted by t0rquemada View Post
                          Ce reper din poz i pe ce parte?
                          5, dreapta. Ms

                          Comment


                          • Ma poate ajuta cineva cu un cod de la capacele pe 16 puse pe stepway explorer?

                            Comment




                            • 5 moyeu
                              402027463R
                              161,43e
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Originally posted by carpati View Post
                                Ma poate ajuta cineva cu un cod de la capacele pe 16 puse pe stepway explorer?
                                nu te grabi cu ele ,au iesit acum o editie limitata foarte frumoasa,detalii PM.
                                Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                                Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                                Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google