Tutorial Demontat/schimbat Claxon Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Mai întâi îți mulțumesc pentru feedback, Urs !
    Referitor la cel cu 3 goarne roșii, nu cumva este cel de la motorvip care are alimentare la 24V ? Mă face să cred asta prețul pe care l-ai dat pentru cel cu goarna lungă argintie care este și acela în lista lor, dar la 12V. Poate mai încerci un upload al videoclipului, ar trebui să meargă totuși. Dacă nu, bagă-l pe youtube. Stimă !

    P.S. Observ acum că este unul cu 3 goarne roșii și pt 12V.
    Last edited by ibuzescu; 2 March 2013, 18:56.
    sigpic

    Comment


    • #32
      Eu am 2 claxoane la logan,si se aud destul de tare...dar parca pe un buton separat as pune o goarna
      http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

      Comment


      • #33
        Originally posted by ibuzescu View Post
        ....Referitor la cel cu 3 goarne roșii, nu cumva este cel de la motorvip care are alimentare la 24V ? Mă face să cred asta prețul pe care l-ai dat pentru cel cu goarna lungă argintie care este și acela în lista lor, dar la 12V. Poate mai încerci un upload al videoclipului, ar trebui să meargă totuși. Dacă nu, bagă-l pe youtube.....
        Setul cu cele 3 rosii l-am luat cu 40 ron de aici din Siret, abia dupa ce am iesit din magazin am vazut ca nu a fost desigilat numai pentru proba, ci s-a si umblat la compresor, suruburi lipsa, etc-etc, de-ar fi ultima teapa, oricum le-am aruncat in beci, sunetul lor este sub orice critica. Filmuletul nu-l pot pune pe youtube, nu am cont, daca vrei ti-l pot trimite pe messenger, iti scriu adresa pe PM.

        Comment


        • #34
          Sal pe opel toate masinile au claxon bitonal ca vreau sa ma duc si eu la dezmembrari sa schimb claxonul la masina

          Comment


          • #35
            Cumpar un claxon.. LOW.. ca in poza a 5-a a colegului
            My turbo lag, give your MPI, a chance

            Comment


            • #36
              Mufa pentru claxon la Logan MCV Ph2 (2017) este aceeasi cu cea de la Ph1? As vrea sa pun claxon bitonal dar nu as taia fire....

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google