Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by danstoica View Post
    Si eu am facut la fel am montat-o singur dupa ce am luat masina,cei de acolo au zis ca nu pierd garantia(care oricum este doar pt motor si cutia de viteze) daca nu modific instalatia electrica a masinii in asa fel incat sa se produca scurt circuite si altele...
    Mersi pentru informatii.
    Cat te-a costat? Am vazut ca pe OLX e 800 de lei.
    Deci e doar plug and play si nu trebuie sa ma chinui cu fire sau setari speciale, etc?
    Cand zici cei de acolo te referi la cei de la reprezentanta?

    Comment


    • Plug and play. Doar mufe, nu tai nimic.

      Comment


      • Originally posted by Selep View Post
        Mersi pentru informatii.
        Cat te-a costat? Am vazut ca pe OLX e 800 de lei.
        Deci e doar plug and play si nu trebuie sa ma chinui cu fire sau setari speciale, etc?
        Cand zici cei de acolo te referi la cei de la reprezentanta?
        Am avut marele noroc sa mi-o aduca cineva din Spania cu 150Lei.
        Si nu este 800lei,pleaca de la 400Lei chiar aici in Mioveni la mine este una la 600Lei...
        Mufele sunt plug and play nu tai nimic.
        Cand am cumparat masina cei de acolo mi-au zis ceea ce am spus mai sus cu garantia,a fost una din primele 3 intrebari pe care le-am pus.

        Comment


        • Navigatie

          Buna seara! Cine imi poate explica si mie mai exact care este treaba cu menavrus si care este procedura de instalare pe navigatia masinii.
          Multumesc frumos!

          Comment


          • A mai montat cineva pe medianav hard extern de laptop in loc de stick?

            Comment


            • Adaptoare alimentare Radio Logan

              Salutare colegi.In primul rand cer scuze daca nu am postat unde trebuie (in acest caz rog admin sa mute discutia).Daca ma poate ajuta cineva la urmatoarea problema:
              -vreau sa pun radio cd original de Logan din 2015,pe un Peugeot Boxer 3.Mufele de la Boxer nu se potrivesc la radio Logan,nici intrarea de antena.Exista ceva adaptoare in acest sens?
              Atasez poze.
              Cu stima.
              Attached Files

              Comment


              • Mergi la Vitan la primul magazin de lâng Gard cu ce playerul vechi i le gseti. Am aceleai mufe pe c-klasse. Cost adaptoare 100 lei amândou. Sa ceri comerciantului.si antenuta gps i microfonul!

                Trimis de pe al meu CUBOT DINOSAUR folosind Tapatalk

                Comment


                • Multumesc de raspuns.

                  Comment


                  • Stie cineva daca se poate solicita factura fiscala in cazul actualizarii hartilor pe medianav de pe site-ul oficial?

                    Comment


                    • Originally posted by razvan.amza View Post
                      Mergi la Vitan la primul magazin de lâng Gard cu ce playerul vechi i le gseti. Am aceleai mufe pe c-klasse. Cost adaptoare 100 lei amândou. Sa ceri comerciantului.si antenuta gps i microfonul!

                      Trimis de pe al meu CUBOT DINOSAUR folosind Tapatalk
                      Ce sa faca cu antenuta gps? Sa prinda bulgarii?
                      Ii trebuie adaptorul de antena radio .

                      Comment


                      • Originally posted by danut.benghiu View Post
                        Stie cineva daca se poate solicita factura fiscala in cazul actualizarii hartilor pe medianav de pe site-ul oficial?
                        Da! Daca vei cumpara actualizari vei primi implicit factura la adresa de email cu datele de facturare declarate online pe contul tau!
                        „Viaţa e prea importantă ca să fie luată în serios.” Oscar Wilde

                        Comment


                        • Care mai este pretul pe situl oficial medianav la harti si care sunt ultimele harti disponibile? Multumesc anticipat!

                          Comment


                          • Multumesc!

                            Comment


                            • 99 de euro Europa de Est i ultimele hri sun 2017 q2

                              Trimis de pe al meu LG-H870 folosind Tapatalk

                              Comment


                              • În setările navigației am gasit si o rubrica numita "trafic" parca. Intrand acolo zicea ca anunta daca sunt accidente sau alte evenimente pe traseu. Sunt ferm convins ca media nav-ul nu are de unde sa obtina aceste actualizari ssu informari fara vreo posibilitate de a lega sistemul la o rețea network.... Si totusi de ce exista? Sau e vreo metoda de a arata si nu ma prind eu?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google