Bv 21 cdc

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am reușit și m-am programat online în 21.03.2018 la înmatriculare. Am programat în aceeași zi, prima dată Loganul, pentru radiere și apoi Fordul, la înmatriculare. A fost noroc chior. Am încercat să fac programarea în 20.03, dar nu mai erau locuri. Am stat noaptea în 20/21 și am reușit să fac programările la diferență de 2 minute, 00:02 și 00:04, iar la 00:08 nu mai erau locuri disponibile. Parcă eram de Black Friday la înmatriculare.
    Nu am vrut să apelez la o firmă pentru aceste servicii. Nu sunt zgârcit de felul meu, dar să dau 250 lei pentru ceva care ar trebui să fie gratis și foarte simplu, pur și simplu nu vreau. Adică eu trebuie să stau la coadă de seara până dimineața și poate apuc să îmi iau număr de ordine și vin cei de la „firme” și iau 10 numere, că așa merge treaba. Așa, pe față.

    Comment


    • În București a dispărut această mafie. Bonul de ordine este valabil doar cu numele de familie al solicitantului care este tipărit pe bon.

      Comment


      • @logan21cdc
        Topicul nu mai este de actualitate; vorbim despre alta marca, pe sectiunea Logan berlina.
        Te rog sa-ti faci topic la sectiunea dedicata altor marci asa cum este corect.
        Multumesc.
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • Nici o problemă. Voi deschide topic la secțiunea dedicată. Se poate închide.

          Mulțumesc.

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google