As Vrea Sa Plec Cu Masina In Grecia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca am hartile la medianav din 2014 credeti ca o sa imi vada autostrazile din Serbia si Macedonia? Ruta as vrea sa fie Severin - Serbia - Macedonia - Grecia (Kassandra). Este nevoie de update?

    Comment


    • Ai pachet HARTI EUROPA???

      Trimis de pe al meu SM-A520F folosind Tapatalk

      parca te-am mai rugat sa nu citezi ultimul post...e chiar asa greu, sau nu ne intelegem in romaneste?
      Last edited by Seba; 21 January 2018, 19:50.

      Comment


      • Da, am full Europa


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • in serbia si in macedonia se construiesc autostrazi mai repede decat actualizeaza google hartile. de ceilalti ma indoiesc ca se misca mai repede decat "goagale". anul trecut, de ex, la iesirea din macedonia inspre grecia, am mers paralel cu autostrada in constructie/renovare, iar gps-ul tot incerca sa ma bage pe autostrada; avea el o problema ca mergeam paralel cu drumul la 8m
          cand vrei sa mergi? eu merg pe kassandra in 30 iunie, cu o noapte popas la skopje, sa vedem orasul. unde suntem o trupa de 11-12 masini, mai merge una
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • Pe 29 mai o sa merg si avand la medianav harti 2014 ma gandeam daca hartile mele o sa vada autostrazile ca daca nu, cred ca va fi tare aiurea sa ma duca pe tot felul de drumuri cu restrictii...


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • ai mai fost sau acum e prima oara? dupa ce ai intrat pe autostrada nu prea ai cum sa ratezi, indicatoarele sunt o problema in orase la sarbi, nu pe autostrazi. de la severin pana la nis nu ai prea multe variante, iar la greci nu s-a schimbat mai nimic in ultimii 3 ani. pune beonroad sau alt gps moca pe telefon, ca backup, daca ai gps pe telefon, ca date in tara non-ue nu-i indicat sa folosesti si n-o sa ai nici o problema majora. eventual te invarti de doua ori in acelasi sens sau te intorci doua strazi, in rest, nimic notabil. te duci "teava"...
              ps: cam rece apa in perioada aia pe kassandra...chiar, daca nu-s indiscret, unde, mai exact, mergi?
              Last edited by Seba; 21 January 2018, 20:27.
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • Am mai fost in Grecia dar acum 10 ani iar atunci am fost prin Bulgaria. Sa inteleg ca de la NIS intru pe autostrada iar dupa o sa fie usor...


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • in principiu da. de la nis tre' sa iei la tinta leskovac, vranie, kumanovo, veles, gevgelia, gefyra, salonic...doar ca nu intri in astea, iar de la nis oricum nu schimbi autostrada. sper sa bu vorbesc tampenii, dar a1/e75 odata luata, pana in grecia mergi doar pe ea.
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • Multumesc pentru sprijin, hotel Julia 3* Cassandreia



                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by danut.benghiu View Post
                      [...] si Macedonia? [...]
                      Macedonia nu e in acel `Full Europe` de la Renault/Dacia.

                      Asa ca mare grija. Verifica inainte.
                      I have no special talent. I am only passionately curious.

                      Comment


                      • Renault toarna gogosi, ca intotdeauna, e ca samsarii, full fara piele....pardon, Macedonia.
                        Un iGo, un Tom-Tom pe telefon si rezolvi navigatia offline.

                        Comment


                        • Bineinteles cum sa lipseasca si replica pertinenta a lui mr.K mai ales daca e sa fie contra Dacia/Renault ....
                          I have no special talent. I am only passionately curious.

                          Comment


                          • Conteaza doar daca e adevarat sau nu ce am zis.
                            Unii au pus si Iran+Pakistan in Europa, iar Renault nici macar Macedonia n-o recunoaste in full Europa.

                            Comment


                            • eu zic sa renuntati aici la chestiile astea. K, nu aici era locul si nici momentul, desi probabil, ca idee, e corecta expunerea ta.
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • Katálava.
                                Elláda uber alles!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google