Coduri vopsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan 369 blanc glacier
    sigpichttp://www.facebook.com/statiicbsh.medias; 0744258917 ;radu_capatina@yahoo.com

    Comment


    • Codul "DV61H" pentru ce culoare este? Multumesc!

      Comment


      • Originally posted by Alex_hd View Post
        Codul "DV61H" pentru ce culoare este? Multumesc!
        61H este cod pentru bleu marin iar dv este prescurtarea de producator vopsea

        Comment


        • Originally posted by iulius s.p. View Post
          61H este cod pentru bleu marin iar dv este prescurtarea de producator vopsea
          Multumesc mult, Respect!

          Comment


          • Știe cineva ce cod de culoare are albastrul marin de pe Logan 2? A mea e albstr. marin din 2008 , e mai deschisa.. aș dori să o vopsesc nuanța nouă. Mulțumesc
            Last edited by IancuMIC; 7 April 2017, 14:56.

            Comment


            • Cod culoare

              Salut, stiti cumva ce cod de alb am aici?
              Vreau sa iau un spray pt un retus insa sunt alb boreal, glacier, etc.
              Multumesc frumos!
              Attached Files

              Comment


              • COLT02 e codul daca nu m înel.

                Trimis de pe al meu M2 Note folosind Tapatalk

                Comment


                • Vezi să nu, Additional to Limited Edition COLT02

                  Pe poză pare alb caz în care e BLANC GLACIER 369, eticheta zice OVQNA, tot un alb nemetalizat, iar vin-ul zice Arctic white Paint code TEB66

                  OVQNA : Blanc Artica pe Dacia Logan (înlocuit de Blanc Glacier OV369)

                  Originally posted by terran75 View Post
                  Știe cineva ce cod de culoare are albastrul marin de pe Logan 2? A mea e albstr. marin din 2008 , e mai deschisa.. aș dori să o vopsesc nuanța nouă. Mulțumesc

                  Nu exista așa ceva pe X52 e doar
                  BLEU NAVY D42, Bleu Persan (doar 2012-2013) înlocuit de Bleu Cosmos
                  Last edited by t0rquemada; 28 April 2017, 22:00. Reason: Automerged Doublepost
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Am incercat cu glacier si nu are nicio treaba, bate in albastru sau violet, voi lua maine arctica sa vad ce si cum.Multumesc pt raspunsuri

                    Comment


                    • Salutare, am Logan 2006 august, culoare albastru marin. Pe stalp scrie "0V61H", deci asta e codul vopsea.

                      Am o intrebare. Este diferenta de nuanta mare intre 0V61H si anteriorul cod (pana in toamna 2005 cred) 061E?

                      Intreb fiindca vreau sa fac mici retusuri la un prag si am gasit doar spray Duplicolor Logan 061E.

                      Multumesc anticipat!

                      Comment


                      • Culoare

                        Bună ziua am și eu o întrebare mam uitat pe stâlpul din dreapta fata la culoare mașini și a-mi apare un cod mi-l poate descifra și mie cineva?? Codul este:TEGNB sau 8 în loc de B

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google