Bobbyred Cu Red-ul Lui ! !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ori unde il pui se simte la fel si eu lam pus unde zice unknown si lam montat inapoi aici pe senzoru asta te las pe tine sa decizi unde il pui...spor la treaba...
    sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

    Comment


    • da.. cum e in poza e mult mai usor de lucrat la el...grija mare cand dai furtunu...ca nu merge taiat de doua ori...
      sigpic

      Comment


      • ok, mersi de sfaturi
        Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

        Comment


        • e faina! firele din portbagaj daca le ascunzi ar iesi super!
          bafta in continuare!
          lipsa text

          Comment


          • sincer cu am avut prea mult chef ...pentru acele fire.

            oricum am retinut sfatul tau
            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

            Comment


            • Era mai misto daca vopseai barile integral,in rest masina e ok.1000000000000000000000km fara probleme.bafta.

              P.s. Stai cumva prin sectoru 6,pe langa Iuliu Maniu,Cetatuia?
              Fara Semnatura.

              Comment


              • are deja 165.000 km far amari probleme
                doar un set de injectoare si in rest nimik,acum da semne ambreiajul dar l-am reglat si vad ca inca mai merge,sa vedem cat ...............
                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                Comment


                • Ambreiajul a fost schimbat cu unul de origine,masinuta este inca functionala .
                  Investitie doar consumabile.
                  Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google