Jante Cu Tot Cu Cauciucuri!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jante Cu Tot Cu Cauciucuri!

    vand 4 jante cu tot cu cauciucuri prindere 4*100 . Gumele sunt 215/40R16 precizez ca un cauciuc nu cred ca mai poate fi folosit . pret 600ron.
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

  • #2
    vand 4 jante cu tot cu cauciucuri prindere 4*100 . Gumele sunt 215/40R16 precizez ca un cauciuc nu cred ca mai poate fi folosit . pret 600ron. :Am uitat de poze!!!
    Attached Files
    Last edited by valeriuciprian; 10 May 2008, 21:04.
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • #3
      Pune poze sa vad si eu in ce stare sunt cauciucurile ...ca alea m-ar interesa....pentru un calibra....poti sami faci un pret petnru cauciucuri?

      Comment


      • #4
        Cauciucurile sunt 215/40R16 2 bucati sunt profilul din fotografie si celalalt este alt profil cel de-al patrule are o boalfa nu merge!!!
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • #5
          Dap asa le am si eu..spunemi te rog starea in care se afla ...si pretul la care le dai

          Comment


          • #6
            Nu frate le dau cu tot cu jante la 6 milioane toate si cauciucurile mai merg !!!
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • #7
              Cati bani te-au ajuns noile genti? Dami un PM

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google