Softuri Gps Pt Telefoane Mobile/smartphones/pda

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Softuri Gps Pt Telefoane Mobile/smartphones/pda

    Harti si Soft Gps pentru toate Telefoanele Mobile/PDA/SMARTPHONES cu Symbian 9.1/9.2/9.3 si Windows Mobile 5.X/6.X

    ATENTIE!!! Telefoanele fara GPS intern necesita aditional un receptor GPS care se conecteaza prin bluetooth.

    Ofer suport pentru instalare, pe messenger sau telefon, iar pt Bucuresti direct la domiciliu.


    Am atasat o lista cu TELEFOANELE MOBILE/PDA/POCKET PC, pe care aceste softuri merg fara nici un fel de problema. Toate aceste telefoane au GPS integrat, fara a mai fi nevoie de procurarea unui receptor GPS:

    NOKIA: Nokia E71, Nokia 6650, Nokia 6220 Classic, Nokia 6210 Navigator, Nokia 6110 Navigator, Nokia N96, Nokia N78, Nokia N82, Nokia N95, Nokia N95 8GB&16GB, Nokia 5800 XpressMusic, Nokia N85, Nokia N79, Nokia E66, Nokia E90 Communicator

    HTC: HTC Touch Pro, HTC Touch Diamond, HTC Touch Cruise, HTC P3470, HTC P6500, HTC TyTN II,

    SAMSUNG: Samsung i900 Omnia 8GB&16GB, Samsung i8510, Samsung i780.

    SONY ERICSSON: Sony Ericsson W760i, Sony Ericsson C702, Sony Ericsson C905, Sony Ericsson XPERIA,

    MOTOROLA: Motorola A1600, Motorola A1800

    BLACKBERRY: BlackBerry 8120 Pearl, BlackBerry Bold 9000, Blackberry Curve 8310, BlackBerry 8820, BlackBerry 8800.

    LG: LG KC910 Renoir, LG KT610,

    I-MATE: i-mate Ultimate 9502, i-mate Ultimate 8502

    ETEN: Eten glofiish X610, Eten glofiish V900, Eten glofiish X900, Eten glofiish DX900, Eten glofiish M750, Eten glofiish M810, Eten glofiish X650, Eten glofiish M800, Eten glofiish M600, Eten glofiish X500+, Eten glofiish X800, Eten glofiish M700, Eten glofiish X500



    TEL: 0726.25.58.28

    Pretul este de 50 RON
    Last edited by NerviiMei; 10 November 2008, 21:36.

  • #2
    Imi trebuie si navteq , varianta ceva mai noua , aia care o am eu are acoperita numa 10% din romania !!
    Mereu superiori unui sat cu caini si oi

    Comment


    • #3
      De ce tocmai navteq cand cele 3 softuri ii sunt superioare?

      Comment


      • #4
        image

        Uppppppppp
        Attached Files

        Comment


        • #5
          Ai uitat sa pui si ETEN Glofiish X600.
          Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

          Comment


          • #6
            Ai dreptate, dar m-ai ajutat tu si e ok

            Comment


            • #7
              Pentru un 6110 navi ce imi recomanzi ?
              Degeaba gandesti daca esti prost!

              Comment


              • #8
                Eu acum aproape 1 an am avut 6110 Navigator, despre care pot sa spun ca este unul dintre cele mai bune telefoane scoase de Nokia. Eu am avut pus pe el Sygic Mcguider, care mergea de vis.

                Comment


                • #9
                  Auziti intreb si eu,nu ma pricep,nu se supara nimeni ,ca se face reclama aici la produse piratate ?Nu trebuie sa se supere nimeni pe mine, doar am intrebat !
                  LOGAN--> <--TOYOTA

                  Comment


                  • #10
                    Dan.Gutu are dreptate.
                    oferi si licenta la programele si hartile care le instalezi pe telefoanele oamenilor?

                    Last edited by NerviiMei; 10 November 2008, 21:37.
                    Fuarte Nervos !!!

                    Comment


                    • #11
                      Upppppppppp

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google