Manual Reparatie Logan In Detalii

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Manual Reparatie Logan In Detalii

    Sunt de cateva luni proprietarul unui logan preferance 1,4din2006decembrie cu 20000km la bord dintre care 5000km facuti de mine,probleme eu nu am avut dar as vrea sa gasesc si eu un manual de reparatie in detaliu pentru logan.Inainte de aceasta masina am avut o dacie din 86 nu avea nici un fel de probleme nici macar iarna,cei drept pot sa va spun ca nu o prea duceam prin service eu o reparam cu minuta mea aveam o carte de reparatii pentru dacia.DACA PUTETI SA MA AJUTATI SA GASESC UN MANUAL DETALIAT DE REPARATIE LOGAN ADICA PLACUTE FRANA SCHIMBAT PIVOT INFERIOR PLANETARE SEMERINGURI PLANETARE INLOCUIT ANTIGEL DEMONTAT POMPA BENZINA PENTRU A VEDEA DACA ESTE MIZERIE IN REZERVOR POMPA INJECTIE.AM MAI GASIT MANUALE DE REPARATIE LOGAN DAR ACESTEA DE MAI SUS NU LE-AM GASIT,DACA LE GASITI VOI PUTETI SA MI LE TRIMITETI SI PRIN EMAIL becheanudenisaurelian@yahoo.com Sunt cam neincrezator in service de la noi asa ca daca o repar eu cu minuta mea e altceva stiti cum e la alte service nici nu te lasa sa stai linga masina o lasi acolo o iei peste cateva zile cine stie cum

  • #2


    Aici se inchide.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment

    Working...
    X
    Anulare DPF
    Politica de Securitate Google