dati-mi un sfat prieteni!! Urgent

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dati-mi un sfat prieteni!! Urgent

    Dragi colegi ,cit costa kilogramul de vopsea albastra? am nevoie de 100 de grame de vopsea ,dar as vrea sa stiu cam cit imi va lua cel de calculator.



    A doua problema si cea mai arzatoare este : Unde pot gasi manual de functionare opel astra g ,ca e grav ,un prieten are asa ceva si i-a intrat apa in ea ,e dezastru !
    Va astept!

  • #2
    Du-te la un vopsitor din service Dacia si cere-i 100 g vopsea. Ii dai 10-15 ron pe ea si o sa fie multumit.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #3
      ptr manulul de opel dai un searh pe google si cauta forumul opel daca nu ma insel e cu daewooclub cu general motors adica chevrolet si opel...
      mi-se pare ca se numeste gmcclub cauta pe google... si intreabai pe baietii de pe opelclub de manuale ca aici slabe sanse sa gasesti

      sigpic

      Comment


      • #4
        Mai e valabila intrebarea despre manualul de Astra?
        Logan KissFM 1.5 dC
        B-79-MEF

        Comment


        • #5
          Manual Opel

          Originally posted by florin_bgdn
          Mai e valabila intrebarea despre manualul de Astra?
          da ,am intrat undeva intr-un forum opel dar era aiurea nu am reusit decit sa ma umplu de virusi,asa ca daca ai asa ceva te rog sa ma ajuti.

          Comment


          • #6
            Originally posted by cristimar
            Dragi colegi ,cit costa kilogramul de vopsea albastra? am nevoie de 100 de grame de vopsea ,dar as vrea sa stiu cam cit imi va lua cel de calculator.



            A doua problema si cea mai arzatoare este : Unde pot gasi manual de functionare opel astra g ,ca e grav ,un prieten are asa ceva si i-a intrat apa in ea ,e dezastru !
            Va astept!
            aici ai mai multe :

            Программы для Opel, информационный портал о Opel Astra, здесь собрана полная информация о автомобиле, фото, обзоры, интересные статьи, вопрос и ответы






            "cromul este placerea mea"
            "cui nu-i place , valea"

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google