Campanie Anti-accidente

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Campanie Anti-accidente

    In Timisoara se desfasoara o campanie anti-accidente initiata de un grup de bikeri si sustinut si de Politia Timisoara. Promovarea se face prin niste stickere, precum si prin intermediul ecranelor cu leduri din orash. Cine ar vrea sa participe si sa-si lipeasca stickere pe luneta este rugat sa ma contacteze. Mai jos puteti vedea cum arata.
    Attached Files
    No, apoi blana
    Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
    ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

  • #2
    Daca ai, vreau si eu stickerul respectiv
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • #3
      Mai bine sa primeasca motociclistii stickere cu "Atentie - respectati benzile" si "respecati viteza legala" sau "Nu va mai credeti victime" , eu lucrez in urgenta prespital si am vazut destui motociclisti care s-au dus cu gatu' in pom din cauza vitezei si teribilismului...

      Comment


      • #4
        Sunscriu.
        Ar trebui si niste stickere "motociclisti, respectati limitele de bun simt ale vitezei", ca viteza legala oricum nu o vor respecta...
        Sau sa completeze stickerul prezentat de lau_swat cu "pentru ca sunt un pericol public"
        Computer, did we bring batteries?... Computer?...

        Comment


        • #5
          Fiecare cu parerea lui, TL meu a avut accident de motor din cauza unui sofer care nu a acordat prioritate, el este din Austria, a facut scoala de pilotaj adevarata, in 4 ani nu a patit nimic, cum a venit in Romania cum a imbulinat-o, intr-adevar sunt multi ciumpalaci cu ceafa lata care isi iau motoare stim noi cum si se dau pe strazile patriei. Prin intermediul acestui topic incerc sa ajut la reducerea cu cat de putin a accidentelor cauzate de neatentia in trafic, daca ei nu sunt neatenti, haideti sa fim noi. Stiu o gramada de bikeri foarte ok care au grija de ei, pentru ca daca sunt implicati intr-un incident ei se indoaie mai usor decat tabla noastra. Ii inteleg pe cei care au ciuda pe vitezistii pe 2 roti, dar eu unul nu-i bag pe toti in aceeasi oala, asa as putea sa-i bag si pe toti soferii in aceeasi oala, nu?

          streulea iti aduc sambata la intalnire unul, apropo, se distribuie gratuit.

          Campania se desfasoara in Timisoara, dar daca ar lua putina amploare nu ar strica nimanui. Nu ma asteptam sa fie primita cu bratele deschise, dar eu incerc.

          @TopCat: Sunt destui soferi care pot fi considerati pericol public, eu ii vad in fiecare zi, dar cu putina bunavointa din partea tuturor s-ar circula mult mai civilizat.

          Inca ceva, spitalele din Romania sunt sub toata critica, avem aparate performante si nu stim sa le folosim, mare pacat.
          Last edited by lau_swat; 7 November 2008, 00:30.
          No, apoi blana
          Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
          ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

          Comment


          • #6
            Originally posted by SilviuDaniel View Post
            Mai bine sa primeasca motociclistii stickere cu "Atentie - respectati benzile" si "respecati viteza legala" sau "Nu va mai credeti victime" , eu lucrez in urgenta prespital si am vazut destui motociclisti care s-au dus cu gatu' in pom din cauza vitezei si teribilismului...
            corect. Total deacord

            am vazut ca la nivel national se desfasoara campania EU NU BLOCHEZ INTERSECTIA ...Stikerele se dau gratuit la o adresa in fiecare oras. Pentru detalii intrati pe www.Eunublochezintersectia.Ro . Daca vreti sa vedeti o poza, vedeti la sonykel ca eu de pe masina lui am aflat de aceasta campanie
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #7
              lasatii pe mana mea ca intr-un an nu o sa mai existe ) nici unu nu scapa )

              Comment


              • #8
                Originally posted by lau_swat View Post
                In Timisoara se desfasoara o campanie anti-accidente initiata de un grup de bikeri si sustinut si de Politia Timisoara. Promovarea se face prin niste stickere, precum si prin intermediul ecranelor cu leduri din orash. Cine ar vrea sa participe si sa-si lipeasca stickere pe luneta este rugat sa ma contacteze. Mai jos puteti vedea cum arata.
                eu vreau stickere sa pun,cat casta?
                sigpic #

                Comment


                • #9
                  si eu vreau ... sa ne dai un pret
                  sigpicMy ride

                  Comment


                  • #10
                    ar mai trebui adaugat "atentie la motociclisti si taximetristi"
                    nu-i prost cine cere ,e prost ala care da!

                    Comment


                    • #11
                      O sa vb cu colegul meu sa vad daca mai are, nu costa nimic.
                      Astia mai unmflati in pene zic sa va vedeti de treaba si sa postati pe alte threaduri, unii nu sunt curiosi de parerea voastra, faceti ce vreti numai vedeti sa nu aveti surprize.
                      No, apoi blana
                      Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                      ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                      Comment


                      • #12
                        eu pun pariu ca in cateva ziel se ajunge la penalizari in urma acestui thread.
                        pot sa-ti dau exemple de pe alte forumui cu campanii asemanatoare.
                        Fuarte Nervos !!!

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google