Lichidul De Parbriz Mi-a Patat Masina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    jetX este o porcarie de solutie. am cumparat o data si dupa aceea nu mi-a mai trebuit. mi-a patat parbrizul, vopseaua. am fost cel mai mare fraier cand am luat-o. ambalaj frumos, e mai scumpa decat celelalte solutii si strategie de marketing cu solutia superrevolutionara cu teflon. tocmai asa pacalesc consumatorii sa o cumpere. e o solutie numai buna de.. aruncat.
    sigpic

    Comment


    • #17
      Am vorbit aseara cu tipul de la JetX si a zis ca datorita mai multor factori (praf, caldura, etc.) combinate cu teflonul din lichid raman acele urme, dar se pare ca timpul le rezolva pe toate.

      Comment


      • #18
        ...si duzele infundate se datoreaza tot factorilor externi: praf caldura etc...?
        Producatorii nu au niciodata nici o vina, de vina sunt cei care "pun botul" la marketing-ul lor, adica noi...

        Comment


        • #19
          m-ati mai linistit.. deci schmbatul solutiei de spalat parbrizul si timpul si rabdarea le rezolva pe toate
          Dacia Logan Prestige, 1.6 16V, gri comet...

          Comment


          • #20
            Si eu am patit acest lucru si am renuntat la acel tip de solutie de spalat parbrizul. Petele au iesit foarte bine cu putin polis fin (turtle Wax). Acum mi-am dat seama de ce am infundata o sprituitoare din aia ... Cu stima
            1.2 TSI

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google