1.5 DCI Albastru Mineral

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Al 2-lea se foloseste pentru incalzirea in scaune, la versiunile care au standard asa ceva.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #92
      a existat versiune standard cu incalzire in scaune? Pe ce model? M-ar interesa si pe mine sa-mi montez!

      Comment


      • #93
        Si cat ar costa aceasta optiune la masina cand dai comanda ca nu am vazut pana acuma?

        Comment


        • #94
          am eu un logan albastru mineral ... e sooper tare culoare pana isi expune cineva opera de arta pe masina ta ... eu vreau sa o vopsesc ....
          Attached Files

          Comment


          • #95
            Am si eu un dci albastru mineral 85 Cp ,consumul mediu sta undeva un pic peste 5.0 dar 80 % din km facuti in "bucuresti" ,adica zilnic 30 km acasa (zona dristor)- comuna stefanesti - acasa, sunt km cam extraurbani, dar depinde mult si de stilul de condus adica schimbat trepte undeva la 2600-2700 rpm cu accelerare usoara,cu accelerare brusca nu faci altceva decat sa cresti enorm consumul si alt sfat mai bine mergi cu tr 4 la 2700 rpm decat cu tr 5 la 1600 rpm constant.Inainte si eu schimbam undeva 2200-2300 rpm si cam acelasi consum aveam dar acum sunt si mai multumit si pe langa asta protejez si injectoarele de depuneri (se stie motorina este mai grasa). Masina e decembrie 2007 si are 22.000 km este cea din imaginea de la avatar.

            Nu mai scrie mirc. ( k, sh, tz)
            Last edited by Cezar; 25 May 2009, 12:52.

            Comment


            • #96
              programe de diagnostic logan ?

              Comment


              • #97
                Incearca aici.
                INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google