MCV dci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    mai e cineva pe aici ?

    Comment


    • #32
      Originally posted by marius_motors
      referitor cu organizarea unui turneu, sper sa ma asteptati si pe mine , pina la sfarsitul lui octombrie ca atunci vine al meu, fixati si voi traseul [ exclus bulgaria ca ne lasa aia pe jos ] si merg, sper sa fim mai multi ca asa ar fi frumos .
      sper sa fie ceva sigur, astept cu nerabdare stabilirea traseului .
      suna interesant...da sa mergem asa vreo 10 masini minim

      Comment


      • #33
        in cazul asta trebuie sa ne asteptati si pe noi [ cei care asteptam masinile ]

        Comment


        • #34
          Originally posted by Hulio_32
          eu ma gandeam la un traseu "country" , o partida de pescuit , si o tochitura moldoveneasca + o mamaliga mare, toate la tuci.....timp: 2 zile
          daca propune altcineva ceva mai interesant astept...dupa care o sa revin cu traseul
          Ideea e excelenta, problema e ca e cam tarziu pentru o partida de pescuit (cam frig... si nu cred ca o sa fie o expeditie reusita), dar raman celelalte variante, daca e vorba de 2 zile se poate rezolva usor (am deja o propunere de traseu, dar astep ca si ceilalti sa-si spuna parerile si la altii sa le vina masinile)...
          hai!... astept propuneri chiar si de la cei care au sedan ;) ...

          Comment


          • #35
            Originally posted by sonykel
            tuci e o localitate sau ce e...
            in dialect de pe undeva din tara, "tuci" este oala sau tigaie din fonta care o atirni direct deasupra focului.
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • #36
              ))....tuci nu este un regionalism....daca mergi sa iei masa la o stana au tuci oriunde in tara....
              http://hondafan.etp.ro/gallery/v/irinelvalcea/
              VAND HONDA ACCORD I-CTDI

              Comment


              • #37
                Un traseu sigur facem ... erau cativa la intalnire care chiar au dat un "ok" provizoriu...

                Legat de masina sunt foaaarte multumit, mai ales ptr ca e IMENSAAAA ... n-am avut $ de mai mult, am luat modelul chel DCI, la 9700. Nu am nimic dar ma multumesc cu zgomotul de tractoras...

                Comment


                • #38
                  Originally posted by crististreulea
                  in dialect de pe undeva din tara, "tuci" este oala sau tigaie din fonta care o atirni direct deasupra focului.
                  da stiu acum mersi de explicati profu

                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    am un mcv 15 dci de 1 an si 15300 km nu am avut nici o problema merge perfect
                    sigpic

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google