Calendar al intalnirilor LOGAN Club

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si totusi, ca sa fie o solutie eficienta, trebuie sa existe o comunicare buna si intre membri si organizatori! In cazul nostru n-o sa fie nici o problema, dar poate sunt altii...
    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

    Comment


    • am sa vin si eu la sibiu doar ca duminica

      Comment


      • Gaby, e un thdread dedicat pt treaba asta. Il gasesti aici.
        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

        Comment


        • Calendarul asta mi se pare un topic in plus deoarece tu nu poti sa obligi pe cineva sa organizeze ceva daca el nu vrea.. voi ati pus acolo toate locatiile peste tot locul.. poate clujul la anul nu organizeaza nimic... sau timisoara sau stiu eu...


          PS. Propun ca intalnirile sa se desfasoare in acelasi mod ca si pana acum ! adica sa se propuna din timp intalnirile si sa le propuna clubul care vrea sa le organizeze !
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • subscriu celor spuse de Razvan!
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • imi sustin si eu aceeasi parere pe care am avut-o de la inceput alaturi de keanu si sibianul: nu poti impune un anumit program si mai ales nu poti sa "obligi" pe cineva sa organizeze ceva dar mai ales in anumita perioada.
              Este posibil ca unele intalniri regionale sau nationale sa se organizeze in cu totul alte perioade daca organizatorii o vor.
              Consider ca vorbim chiar degeaba pe aici si propun "desticuirea" threadului si inchiderea lui cel putin pentru moment.
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google