Colin McRae Rally 04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    flavius1991 stii ca a aparut nfs shift? de fapt e "shit", cu toate ca e RELOADED release, sunt bug-uri in joc.
    sigpic

    Comment


    • #17
      Seba ai cumva crack-ul de la Richard Burns?, ca mi-am instalat aseara jocul si imi cere crack.
      sigpic

      Comment


      • #18
        crack n-am ca nu-i nevoie...am cd-ul original. daca vrei, iti fac o imagine. sper sa nu se cace nero pe el ca sunt cd-uri protejate . nu stiu cati ani o sa dureze sa le uploadez pe rapidshare, dar o sa incerc. de fapt, cred ca mai rapid fac imaginile si iti trimit discurile prin posta daca vrei.
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • #19
          Stiu, Bogdane. M-am chinuit ieri cu el de-mi ieseau ochii.....l-am dezinstalat, pentru ca are prea multe bug-uri, da crashuri, e prost optimizat si-mi merge greu. In plus, nu e simulator si nici nu se vrea a fi.
          @Seba - CMR 4 are masinile de grupa b, default. Nu stiam ca are si 2...e vreun patch cumva prin care le bagi?
          Uite ca am gasit: http://www.colinmcrae.110mb.com/cmr2_new-cars.htm Vezi aici, sunt mai multe masini pe care le poti descarca si pune in joc, printre care si cele de grupa B.
          Daca vrea cineva sa jucam, sa ma anunte...nu am niciunul de mai sus instalat, pentru ca nu le-am mai jucat de mult, dar la cerere bag orice.
          Last edited by flavius1991; 17 September 2009, 17:35.

          Eine Runde Nordschleife mit Walter Röhrl

          Comment


          • #20
            alea de gr B se activeaza din meniul principal, cand creezi profil bagi acolo "allthebuttons" (chiar daca nu apar toate caracterele) o sa-ti activeze masinile de grB; nu se memoreaza profilul respectiv
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • #21
              Super...nu stiam. Mersi!

              Eine Runde Nordschleife mit Walter Röhrl

              Comment


              • #22
                Dai pace Seba nu te mai complica, o sa downloadez inca o data jocu din alta parte, mersi oricum.

                L-am facut sa mearga, al meu este reloaded si nu am instalat o parte din el, dar merge acum.
                Last edited by adyshor; 17 September 2009, 18:39. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic

                Comment


                • #23
                  a aparut Colin Mcrae dirt 2. il joaca cineva? este foarte reusit jocul la detalii. eu am facut vreo 30% din el
                  Attached Files
                  Last edited by bogdan_1984; 9 December 2009, 16:14.
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    eu ma rup pe dirt2...da n-am facut decat vre-o 12%....sau asa ceva..le rup fasu la aia
                    http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                    Comment


                    • #25
                      pe nivelul "rookie"?
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • #26
                        eu ma joc pe casual. sunt unele curse in care castig detasat sunt altele in care ii depasesc in ultima curba inainte de finish. mai sunt altele in care ies sub 2. asta e
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          seba clar ca pe rookie...intreaba-l pe zsolt ce-mi rupeam capu si la flatout..mai mult eram prin decor decat pe traseu,dar nah nu ma pricep eu la trasee dinastea fara asfalt.tre sa-mi iau covrig si apoi pot sa le rup urechile pe bune
                          http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google