Intalnire Nationala Nr. 4 La Sibiu in 25-26 iulie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asteptam dvd-urile iar costul lor il dam la cluj.
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • Paula.....vorbim maine la Medias...!
      Resita a fost uitata!
      Ne auzim maine la Medias....!
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • Dragilor, DVDurile n-o sa ajunga curand. Cineva drag a plecat dintre noi... Alte explicatii sunt de prisos.
        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

        Comment


        • Am revenit printre cei vii si m-am interesat la posta. Ca sa le trimit prin coletarie e pe undeva pe la 3 lei, cu ramburs e pana in 5 lei, plicurile antisoc sunt pe undeva pe la 2-3 lei. Deci in total, pe undeva pe la 10 lei setul daca e sa pun si pretul DVDurilor :| Mai inmultim si cu 14, ca atatea localitati sunt pe lista... Sorry fratilor, va pun la plata! Daca renunta cineva, PM sau IM pe Yahoo!. Zilele astea le pun la posta, sper sa nu va fac nici o surpriza neplacuta.

          PS: Verificati-le la livrare! Nu vrem surprize.
          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

          Comment


          • Mai bine le aduci la Cluj si facem plata la cort

            Comment


            • Pai cine le vrea la Cluj tre doar sa-mi spuna! Sa fie un reprezentat acolo care sa nu uite sa ma traga de maneca si promit ca ajung la destinatar! Chiar daca se intampla sa nu ajung, promit ca le trimit prin cei de la Sibiu
              Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

              Comment


              • Rebe eu il astept la posta,numai sa-mi scrii pe messenger dupa cepui plicul.Multumesc.
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment


                • Avand in vedere ca a trecut ceva vreme de la intalnirea de la Sibiu, cred ca este cazul ca acest topic sa fie inchis!
                  aham......Restul e LOGAN


                  http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google