Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan

    Ce ziceti de varianta cheala de la LOGAN? Se merita?

  • #2
    nu!
    dar daca ne spui asteptarile tale de la o masina, poate vom mai elabora raspunsul
    sigpic

    Comment


    • #3
      Daca nu ai bani si vrei o masina noua e ok ..... dar trebuie sa te gandesti ca dupa aceea o sa iti lipseasca anumite obtionale gen A/c, servodirectie .... si sa le montezi ulterior nu se merita datorita costurilor ridicate
      In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
      sigpic

      Comment


      • #4
        mai bine ambiance.... la aia nici macar bricheta nu are...masina asta e buna doar la firmele de distributie sau la unele familii care nu au finante chiar asa de mari

        Comment


        • #5
          dupa parerea mea, nici macar la o firma nu merge, pentru ca vara se coace in masina agentul de vanzare sau soferul. firma trebuie totusi sa acorde un minim de confort
          sigpic

          Comment


          • #6
            Parerea mea e canu se merita e prea "cheala", nu are nici macar servodirectie.
            My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

            Comment


            • #7
              nici comanda de reciclare a aerului nu are si lista poate continua
              sigpic

              Comment


              • #8
                poate recirculare

                Comment


                • #9
                  asta am vrut sa scriu dar acum cateva minute lucram la o figura cu reciclarea maculaturii
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    mie imi place!raport pret calitate foarte bun!care vreti masini de firma cu aer?veniti la mine la firma

                    Comment


                    • #11
                      cat platesti atat ai .
                      ca si masina este egala cu orice logan cu bunele si relele de rigoare doar ca din punct de vedere a dotarilor este o gluma proasta.
                      ... si totusi a prins foarte bine la romani , cunosc destul de multi care si-au cumparat un logan chelbos si care se declara si multumiti.
                      prostia nu doare dar se plateste

                      sigpic

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google