Cupa VSS II Real Show 10-11 iulie 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    ma gandesc ca taxa asta nu va fii batuta in cuie ,ar fii frumos sa fie modificari la ea sau stiu eu , vedeti voi ce si cum va fii , eu unu sper sa ajung macar ca spectator sa-l incurajez pe octavian
    Its just a car ...

    Comment


    • #32
      @Seba: stii tu exact cat te costa parcarea de la real? Ai fost tu personal sa te interesezi? Oricum acolo daca te uiti bine nu figureaza numai Sorin cu VSS2 ci mai e si tuning show-ul Logtuning, deci oricum cheltuiala se imparte...in fine, nu ma intereseaza ca nu eu organizez, numai nu inteleg de ce plangi tu de mila pe organizator. Hai sa fim seriosi, crezi ca toate etapele si show-urile care se tin in tara intra pe minus cand se trage linia? Crezi ca ar mai organiza cineva ceva daca ar fi asa? Nu prea cred. In fine, e bine ca o sa fie anul acesta destule evenimente la noi in zona asa ca fiecare poate alege unde sa se dea. Eu oricum daca as avea masina "de dat", adica de rally decat sa dau 2 mil aici mai bine ma duc la etapele de VTM, unde inscrierea costa 150 lei. Si sa nu-mi zica cineva ca acolo nu te dai destul. Iar pentru cine prefera macadamul, inscrierea in campionatul NATIONAL de slalom paralel costa cam 100 ron din cate tin eu minte. In acest campionat exista si unele etape unde se face si o cupa pt amatori (adica te dai exact pe acelasi traseu pe care se dau toti participantii), numai ca nu ai nevoie de nici un fel de echipare la masina, poate sa fie de strada 100%. Adica poti sa te duci si cu S Class la macadam daca chiar iti doresti. Deci SE POATE. Ideea e ca nu mai traim in perioada cand nu se organizeaza nimic si cand se face ceva toti sar cu banii sa participe ca alt eveniment nu mai prind pana la anul. Trebuie avuta putin mai mare grija cu taxa de participare, pentru ca noi participantii care dam bani suntem cei care transformam un eveniment de genul asta in succes sau esec.
      Last edited by mareom; 3 June 2010, 02:13.
      sigpic

      Comment


      • #33
        mareom: foarte frumos,m-ai impresionat pana la lacrimi
        sigpic

        Comment


        • #34
          propun sa inchidem aici ca discutam discutii
          toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

          Comment


          • #35
            Deci raspunsul e cat se poate de clar: chiar si cei care vor sa se dea doar in parcare vor plati 200 lei.
            sigpic

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google