Materiale Personalizate L.C.Sibiu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Pai, atunci sa ramana sigla clubului pe o parte a sepcii? Adica de ex...pe dreapta?
    Astept pareri
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • #77
      din partea mea e ok....
      In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

      Comment


      • #78
        Se pare ca pe forum nu se rezolva prea multe dar sambata incepem parerile etc. se va rezolva mai repede cred eu.
        Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

        Comment


        • #79
          Deci asta ar fi prima varianta la modelul de sapcalie , modelul este doar de test sa ne facem o idee asupra rezultatului final. Am pus scrisul LOGAN CLUB SIBIU intr-o parte (partea drapta cum te uiti din fata) iar sigla in partea stanga , asa cel putin a fost ideea dar nu am gasit o poza cu o sapca alba si din partea stanga sa fac, oricum ideea e ca putem pune sigla LCS in ambele parti sau numai in partea opusa scrisului . Si am mai facut un al doilea model de test cu nick-ul da'pa' forum + LE al treilea model cu adresa siteului sa facem reclama
          Attached Files
          Last edited by Bad_Wolf; 31 May 2010, 15:31.
          sigpic

          Comment


          • #80
            Eu zic ca ar trebui sa pui Logan Club Sibiu, chiar in fata. Eventual sigla pe margini.
            Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

            Comment


            • #81
              mie unu imi place sapca alba3 si in parteea cealalta sa fie scris useru
              CrAzY_WolF

              Comment


              • #82
                Andrei, joaca-te putin cu variantele...sa vedem ce iese!
                Frumoase modele..de inceput!
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • #83
                  Chestia este ca depinde de sapca pe care se imprima pentru a reusit modeulul 100% asta ramne de vazut, ce expun eu aici este pur informativ sa ne facem o ideee asupra rezultatului final ceva de genu sausau
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    tot varianta 3 arata mai bine
                    Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience

                    Comment


                    • #85
                      varianta 3
                      In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                      Comment


                      • #86
                        Varianta 3!..

                        Comment


                        • #87
                          Merge varianta 3, dar, ce ziceti daca am lasa "logan club" acolo unde este, iar sibla s-o mutam pe partea cealalta?
                          In ideea de a fi personalizata si pe dreapta si pe stanga?
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • #88
                            din punctul meu de vedere ar merge si in partea cealalta
                            In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google