Intalnirea Regionala Brasov 27-28 02. 2010 (Nr.2)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mansa a doua pentru Vip3rutzu: aici
    sigpic

    Comment


    • In sfarsit.. multumesc mult de tot Iamagi..
      REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

      Comment


      • Originally posted by sebi8ta View Post

        Cine a uitat un mic pluovar al unui copilas de culoare verde este rugat sa ma contacteze la telefon ptr. a sti unde sa il trimit.[/B]
        Pluovarul a ajuns la destinatar. Martin e iarasi fericit.
        Merci Sebi.
        sigpic

        Comment


        • valeriuciprian ,cu placere...sper ca nu a ajuns prea tarziu,dar bine ca este fericit..

          Am Marea Rugaminte sa-mi trimiteti si mie pozele si filmarile voastre cat mai repede posibil ca sa pot facwe si eu dvd-ul.Puteti sa le puneti pe email la mine..sebi8ta@yahoo.com sau cel mai bine pe transfer.ro si sa postati aici linkul ca sa le descarc ulterior.Multumesc mult .
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • Haideti dragi colegi cu pozele si filmarile va rog..
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • eu am incercat sa-ti trimit filmulete pe mess, dar in doua randuri nu ai vrut sa le iei. nu ma pot ruga de tine in fiecare zi.

              LE - s-a rezolvat
              Last edited by dan08; 15 March 2010, 21:16. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic

              Comment


              • Neata Romanie, neata loganisti, neata prietenilor, colegilor, neata fetelor, femeilor, amantelor, concubinelor si iubitelor!!!!!!!!!!
                La multi ani barbatilor! sper sa ne vedem in nr.mare la Regionala Sibiu, bafta Brasov!
                lipsa text

                Comment


                • Din cauza unui virus meserias am reusit sa raman fara poze si filmari de la regionala.

                  asa ca...
                  Am Marea Rugaminte sa-mi trimiteti si mie pozele si filmarile voastre cat mai repede posibil ca sa pot facwe si eu dvd-ul.Puteti sa le puneti pe email la sebi8ta@yahoo.com sau cel mai bine pe transfer.ro si sa postati aici linkul ca sa le descarc ulterior.Multumesc mult .
                  Last edited by crististreulea; 31 May 2010, 00:13.
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • Anul viitor aproape sigur tot acolo vom organiza regionala, va fi diferita doar data... O sa fie pe 26-27 februarie 2011

                    Sunteti asteptati in numar si mai mare fata de anul trecut
                    Last edited by mumus; 16 June 2010, 09:24.
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • venim si anul viitor, tot in numar mare si tot pe primul loooooooooooooooooc!
                      cine e pe primul loooooc?...Bucale!
                      lipsa text

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google