Cine Vrea Aparatori De Noroi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Sunt 2 magagine (unu la fortuna si unu langa ghibu)
    cred ca erau universale nu stiu sigur (eu am cerut pentru logan si alea mi le-a dat)is din cauciuc;) si arata fff bine

    Comment


    • #17
      Salut ma intereseaza si pe mine un set de aparatori de noroi si deflectoare de aer

      Comment


      • #18
        Comanzi personal.. noi facem comanda doar.. Pentru cluj. Deci Pana acuma avem in felul urmator

        KeanuRev
        1 set Paravanturi fata
        3 Set Aparatori Noroi
        4 Buc Suporti Numere

        mishu_wrc
        1 Set Aparatori Noroi
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • #19
          Suporti de numere cu Logan Club ma intereseaza si pe mine

          Comment


          • #20
            Se revine la acest post deoarece pe luni fac o comanda.. la ei.. asa ca pana luni cine doreste ceva.. sa imi zica sa trec pe comanda. !! Binenteles.. cu preturile aferente.. de pe site + transportul sa zic asa.. nu stiu la ce suma se ridica.. o sa vedem.
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • #21
              Care stie unde gasesc doapele alea de plastic-autofiletante care prind aparatorile de noroi si fixeaza in acelasi timp si masca spate?...sau poate are careva si nu ii mai trebuie...am colindat prin Pitesti si nu am gasit separat...altfel ma bate gandu sa ii trag o piulita cu saiba

              Comment


              • #22
                in timisoara sunt de gasit la bucata doapele si costa 2 sau 3 lei 2 buc.
                sigpic #

                Comment


                • #23
                  Ma intereseaza si pe mine.

                  Comment


                  • #24
                    Colegu de la Cluj...nu te supara dar anuntu este din 2008 reactualizat in Aprilie 2009. Incearca sa iei legatura cu organizatorul de intalniri de la Cluj (Keanurev) sau si mai usor duminica de la ora 17 la Sala Sporturilor (sau vorba lui Jean Constantin 17 si ceva)
                    Give a man a knife and he will survive give a man an axe and he will be a king

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google