Cand Sa Ne Intalnim ? Sambata Ora 16:00 Sau Duminica Ora 18:00

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cand Sa Ne Intalnim ? Sambata Ora 16:00 Sau Duminica Ora 18:00

    Dupa cum zice si titlul , cand sa ne intalnim sambata sau duminica? va rog votati , am deschis acest topic dupa mai multe discutii cu membri din logan club Timisoara
    20
    sambata ora 16:00
    35.00%
    7
    duminica ora 18:00
    65.00%
    13

    The poll is expired.

    sigpic #

  • #2
    Puteti si argumenta dece sambata sau duminica, va rog sa votati parerea voastra
    sigpic #

    Comment


    • #3
      duminica merg oameni la biserica sau cu familiile in alte imprejurari
      sigpic

      Comment


      • #4
        duminica lumea mai vrea sa se odihneasca, sa petreaca timpul in familie, etc. nu e o zi buna de vizite si intalniri. sambata se fac toate astea. eventual propuneti o ora mai tarzie pe perioada verii daca soarele pe la 16:01 e prea puternic. ziua in sine e buna.

        Comment


        • #5
          ora 18 cred ca ar fi bine
          sigpic

          Comment


          • #6
            ora 18, chiar 20, desi mai ok ar fi duminica, pentru ca de obicei lumea nu e acasa de vineri pana duminica pe la pranz :| Cel putin in cauzl meu

            Comment


            • #7
              parerea mea ca duminica lumea este mai libera relaxata si eu sunt pentru duminica de obicei ma lupt cu cineva sambata ca sa vin la intalnire
              sigpic #

              Comment


              • #8
                Votat sambata...dar daca ora ar fi mai tarzie...18 chiar 19 ar fi ok.
                Duminica nu cred ca este o zi pt. intalniri....

                Comment


                • #9
                  Salut, sustin ideea lui danic, sambata ora 19 sau 20 ar fi mai ok...azi era o caldura la ora 16 de nu-ti mai venea sa iesi afara, chiar eram hotarat sa ajung si eu pe la stadion dar cand am vazut ce e afara...

                  Comment


                  • #10
                    nu cred ca ora e problema , dupa acest vot democratic se pare ca ziua este problema se pare ca majoritatea decide Duminica, de urmatorul wekend ne intalnim Duminica la stadion ora 18:00
                    sigpic #

                    Comment


                    • #11
                      adimrv, pe-aici prin topic majoritatea au votat sambata )

                      Comment


                      • #12
                        Pfff, greseala mea, defapt au votat duminica, dar de scris au scris ca sambata :|

                        Comment


                        • #13
                          In acest Poll a votat fiecare cum a crezut, votul este pentru duminica 13 si pentru sambata 7 . votanti sunt toti din Timisoara am verificat.

                          ps. Razvy nu este obligatoriu daca votezi sa si scrii ceva, in mod sigur cei de care zici tu ca au votat sambata au vrut sa precizeze acest lucru
                          sigpic #

                          Comment


                          • #14
                            De 3 saptamani ne intalnim Duminica si suntem mai multi membrii ex. Sambata 7 membri si Duminica 17 membrii , inseamna ca duminica avem toti timp mai mult
                            sigpic #

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google