"eleroane" stergatoare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    nu se cearta nimeni, stai linistit...pur si simplu unora le place, altora nu. apropo, cei cu "eleroane", sa inteleg ca voua nu va mai scartaia stergatoarele, chiar daca nu e foarte ud parbrizul? mie nu-mi mai scartaie de cand am schimbat stergatoarele, chiar si daca sunt doar cativa stropi pe geam, sau chiar si cand e uscat
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • #32
      Vreau sa-mi pun si eu niste stergatoare aero... astia de la Bosch cica au unele meseriase. Stiti prin Bucuresti de unde pot cumpara o pereche?
      Si intrebarea cea mai importanta: care este dimensiunea stergatorului (lamei) pentru un Logan??

      Comment


      • #33
        La Augsburg se gasesc si lumgimea totala a lor (a amandorura) sa nu depaseasca 1060 mm.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #34
          andrei daca depasim lungimea agata? si daca da unde???

          sigpic

          Comment


          • #35
            Se lovesc intre ele la mijloc.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #36
              Luat azi stergatoare de 56 de cam in ambele parti...cu "eleron" incorporat...azi au sters bine...
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • #37
                Adevarul e ca "eleronul" asta e discret, chiar daca nu are el o eficienta buna la viteze mici, dar oricum nu e de plastic si sus asa cum sunt cele din targ.
                Stergatoarele sunt Bosch cumva?
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google