Retrovizor interior cu reglaj noapte/zi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Retrovizor interior cu reglaj noapte/zi

    Am masina de 3 saptamani si nu am obs de unde se regleaza chestia asta? dar o sa scarpin maine oglinda poate vad stie cineva sa-mi spuna in caz ca nu descopar?

  • #2
    sub oglinda pe centru are o clapeta de care tragi sau inpingi

    Comment


    • #3
      Al drecu clapeta ca nu vad decat porcaria aea de pe mijloc care mere cata in fata si misca oglinda intr-o pozitie mai oblica dar nu vad nici o diferenta de culoare in oglinda....

      Comment


      • #4
        N-ai ce diferenta sa observi. Prin modificarea pozitiei se schimba unghiul de reflexie a luminii farurilor celui din spatele tau, in concluzie, nu-ti mai bate lumina farurilor in ochi.

        Comment


        • #5
          Ma gandeam ca ai ceva de genu ca la masinile scumpe se inchide la culoare sau ceva era prea mult

          Comment


          • #6
            pai e ceva mai inchisa la culoare, dar numai noaptea juta, ziua nu vezi nimic in pozitie de "noapte" a oglinzii. stai linistit, ca-si face treaba. ce zici tu e oglinda heliomata, cu senzor de lumina...pretul cat jumate de logan )
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • #7
              Are dreptate omul, la Peugeot de exemplu e o oglinda (nu-i heliomata) care daca o dai pe pozitia de noapte e mai neagra, dar se vede diferenta chiar bine.
              Treaba e ca si asta de pe Logan e cam "low cost"...
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google