Arta Fotografiei By Bleizer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Lacul Izvorul Muntelui,Cheile Bicazului asta recunosc eu din poze,oricum superba zona.

    Comment


    • #32
      OAMENI BUNI, aici e tarlaua lui Bleizer. Daca aveti de aratat poze puneti-le in topicul vostru, daca nu aveti, faceti-va!
      sigpic

      Comment


      • #33
        bleizer ca tot esti in meserie uitate la pozele lui alexyno sau andy si dai un google cu termenu de watermark . credema ca e penibila rau cu data. sau sa fie fara suparare poate nu stiai ca se poate scoate.

        sigpic

        Comment


        • #34
          pai trebuie sa ii spuneti si cum sa faca pentru a nu fi copiate pozele. daca el nu vrea sa ii fie copiate este alegerea lui.

          Comment


          • #35
            Aici da click si vei afla ca...

            Totul este posibil...trebuie sa vrei !!!

            Renunta la data...e aiurea...Fa-ti o semnatura, da mult mai bine...

            Ia-o ca pe un sfat...nu ca pe o ofensa
            e-mail: office@stickere.info

            Comment


            • #36
              Originally posted by marx View Post
              pai trebuie sa ii spuneti si cum sa faca pentru a nu fi copiate pozele. daca el nu vrea sa ii fie copiate este alegerea lui.
              Din cele cateva posturi ale tale din acest topic nu vad decat ca ii iei apararea (aiurea) lui Blazer sau te iei (aiurea) de lume. Ba ca nu ai vazut unde s-a scris, ba ca "asa ii place lui". Incearca sa aduci un minim de valoare informationala sau un tar de critica prin posturile tale.
              Cu toate ca sunt convins (din ce am vb cu Blaizer) ca omul stie sa faca o semnatura, la cererea publicului o sa pun un link AICI catre un tutorial de semnatura, evident tutorial de pe Logan Club si mai evident tutorial ce putea fi gasit de cei interesati cu un simplu search.
              Numai de bine!
              sigpic

              Comment


              • #37
                nu se sterge sau modifica cu watermark ci cu clona se reface acel spatiu, dar dorinta mea este sa le las asa.
                lipsa text

                Comment


                • #38
                  adevarata arta...asteptam poze noi multa bafta
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    waw!, Marius, am uitat de albumul meu! o sa continui.
                    lipsa text

                    Comment


                    • #40
                      pai asteptam...
                      sigpic

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google