Putin ajutor pls

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Putin ajutor pls

    Catre toti posesori de dci si numai... care se pricepe si care stii unde as putea sa apelez ... pt a mari puterea motorului la golanul meu dci de 70 cp...am vazut postat pe youtube si aici cateva filmuletze cu posesori de dci care au reusit acest lucru. M-ar interesa sa stiu cu cat se poate mari puterea motorului si cat de semnificative sunt diferentele...adica start de pe loc ...si nu in ultimul rand se modifica si viteza maxima fata de cea constructiva . MS all ca dati o mana de ajutor unui incepatoe

  • #2
    da...poti mari puterea motorului din 70 la 90 de cai numai din soft ( resoftare ) stai sa vada baietii care si-au facut acest lucru si vei primi raspunusurile dorite ! te asigur
    sigpic

    Comment


    • #3
      Salut

      Poti mari puterea motorului prin chiptuning...ar trebui sa castigi in jur de 15-20% daca nu ma insel, sau prin remapare (rescrierea softului - daca am inteles bine)

      Mai multe detalii poti sa gasesti cautand prin forum, pt ca sigur sunt thread-uri deschise pe tema asta.
      Bafta!!

      sigpic

      Comment


      • #4
        @Luigelo puterea motorului se mareste cu aproximativ 15-20 cai putere si mareste si demarajul
        Nu Conduce Niciodata Mai Repede Decat Ingerul Tau Pazitor Poate Zbura!!!

        Comment


        • #5
          se merita .. la diesel castigi in jur de 20cp cu chiptuning si se observa acest lucru si la strat de pe loc si .. si la viteza
          Its just a car ...

          Comment


          • #6
            Aici se inchide.
            kit tuning dacia logan,evacuare dacia logan,spoilere dacia logan ,jante dacia logan, chiptuning dacia logan
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google