Singurul si omniprezentul Caremil Iasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • chiar e recomandat sa o faci; cei de la Vocea Clientului vor avea grija sa fie penalizati cei responsabili; confirm si eu ca sunt eficienti cei de la VC
    "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

    Comment


    • Bre, oameni buni,dar care-i treaba cu reducerea facuta de BRAS la revizii ?... Ca nu am stiut si abia ce am facut revizia la ei. Fara reducere, evident.

      In ceea ce ii priveste pe cei de la Caremil (cu care am avut cateva clenciuri minore, incepand cu chiar ziua in care am luat masina si, in consecinta, la care nu am facut nici o revizie pana acum; in schimb am mai fost pe la ei si am un amic care si-a facut toate reviziile la ei, precum si inca una-alta), cred ca totusi sunt ceva mai sus decat cei de la Bras. La revizia de la Bras am venit cu uleiul meu (dupa un prea lung schim de e-mailuri cu seful lor) si cu filtrele de origine cumparate din magazinul lor. Ca atitudine a fost relativ OK, dar ce s-a intamplat acolo a fost cu macar doua clase mai jos decat la revizia de anul trecut de la Auto-Moldova din Roman. Pur si simplu nu exista termen de comparatie. Daca imi dati voie, tehnic cei din Roman au fost macar la fel de buni ca baietii de la Caremil, iar ca atitudine mai politicosi decat cei de la Bras... Asa ca, daca anul viitor se va intampla sa am treaba prin Roman in perioada aproximativa a reviziei, ca anul trecut, sigur o voi face-o la Roman.

      Comment


      • Am fost si am ridicat masina de la Caremil. Am fost multumit de cum s-a purtat lumea cu mine, am luat masina fara nici o problema(cel putin nu am gasit eu de ieri pana azi), prin programul rabla 2010.
        S-a ocupat de mine d-l Lucian.

        Numai de bine!

        Comment


        • Seara,kitul pentru computer de bord aveti idee cit costa+manopera in Iasi..

          Stiti cam ce preturi ar avea un kit de computer de bord+manopera pentru un logan din 2007?
          Last edited by David Ciprian; 5 October 2010, 20:53. Reason: Automerged Doublepost

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google