VAND Jante 4 Jante Aliaj Cu Tot Cu Gume

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    nu le dai moca ca nu scazi tu atat de mult ...
    Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

    Comment


    • #17
      Era o gluma oricum daca nu se vor vinde pana in decembrie o sa le retrag si vor ramane sa le folosesc ca roti de iarna cu gume adecvate.
      sigpic

      IL 1 3 MIU

      Comment


      • #18
        si ce jante ti-ai luat?
        Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

        Comment


        • #19
          Ai arcuri sport pe masina?Nu te-a deranjat talonul mic la cauciucuri?Cate jenti is ciupite?Jentile is 7j?

          Comment


          • #20
            @iulyancosty - Deocamdata am tablele pe 15' care o sa le tin pana in primavara iar celelante jante inca mai astept ar cam trebui sa soseasca ATS 15'

            @cezar82 - Da am si arcuri si amortizoare talon-ul...ca orice talon mic doar nu iti pui talon mic sa mergi cu ele pe camp iar de ciupituri jantele nu au nimic decat vopseaua e sarita nemaifiind cea originala la cea mai mica atingere sare.
            sigpic

            IL 1 3 MIU

            Comment


            • #21
              Poze noi cu jantele am retusat micile imperfectiuni pe unde era sarita vopseaua.
              Attached Files
              sigpic

              IL 1 3 MIU

              Comment


              • #22
                Originally posted by Alex_MIU View Post
                Poze noi cu jantele am retusat micile imperfectiuni pe unde era sarita vopseaua.
                o intrebare asa le-ai luat sau le-ai vopsit tu albe?stima,vreau sa imi vopsesc si eu niste jante

                Comment


                • #23
                  Le-am vopsit acum un an albe.sus cu ele
                  sigpic

                  IL 1 3 MIU

                  Comment


                  • #24
                    Upppppp uppppp!!!!!!
                    sigpic

                    IL 1 3 MIU

                    Comment


                    • #25
                      UUppppp!!!!!!1300ron;)
                      sigpic

                      IL 1 3 MIU

                      Comment


                      • #26
                        Daca nu vei da jantele, m-ar interesa pe mine anvelopele! daca le dai si separat lasa-mi un pm! stima si bafta la vanzare!
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          jantele le dai si cu cauciucuri si cu prezoane si inele de centrare astept sms numai bine savoiu_rf82@yahoo.com
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • #28
                            Dupa cum scrie se dau cu tot cu cauciucuri,inele nu iti trebuiesc ca au conul de 60mm deci fix pt logan iar prezoane merg cele ale masinii.Jantele s-au dat azi user-ului iamagi.Sa le rulezi cu placere ;) imi pare rau ca nu am putut sa ti le dau personal mai schimbam o vorba una alta.Multumesc LoganClub topicul se poate inchide.
                            sigpic

                            IL 1 3 MIU

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google