Eleronul incorporat de la modelul "Laureate"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    @D-FENS
    Poi nici nu ma gandesc ca ma va impiedica sa iau logan nou, numai ca speram ca poate exista posibilitatea sa imi satisfac acest mic "moft", daca nu se poate din fabrica asta e, dar de luat tot il iau, vorba ta... Asta sa fie cea mai mare problema!

    Comment


    • #17
      Unii vor eleron, altii nu-l vor. Dar parerea mea e ca e de efect acolo, chiar arata bine. Daca e o nuanta mai deschisa nici nu prea se observa asa tare.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #18
        Arata mult mai bine cu eleron. Dar gusturile nu se discuta. Ca sfat strange banii si stai la panda ca or sa apara tot felul de oferte. Poate ai noroc si prinzi programul rabla. Eu am prins oferta cu airbagurile laterale si garantia extinsa. Nu te grabi Loganuri au sa fie destule. Si eu am avut o Dacie 1310 si ma bucur ca am Logan. Cheie si motorina. Atat.

        Comment


        • #19
          Un patron de spălătorie mi-a spus că la modelele fără eleron se turtea tabla în timpul spălării (când apăsau băieţii cu cârpele). Nu ştiu dacă e aşa, poate vroia să mă ,,perie" pe mine că aveam eleron. Oricum, la culoarea pe care o vrei (alb) nu prea se bagă de seamă.

          Comment


          • #20
            ai rabdare oleaca si nu te grabi sa-ti iei golan, ptr ca cei de la Uzina Dacia pregatest o restilizare a loganului si are o noua capota de spate si poate o sa-ti placa mai mult....eu unul am vazuto in uzina...
            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google