instalatii xenon pentru orice masina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • instalatii xenon pentru orice masina

    am primit si eu pe mail. poate e cineva interesat. nu am alte detalii.

    INSTALATII XENON PENTRU ORICE MASINA!

    PRETUL ESTE DE DOAR 550 RON cu montaj inclus!

    -nu necesita modificarea instalatiei electrice a masinii.
    -instalatiile sunt facute in HK si au cerficatele de calitate TUV, ISO
    si Emark!
    Instalatia este formata din :
    -2 ridicatoare de tensiune(balastre)
    -2 becuri xenon
    -cablurile de legatura care sunt plug and play -manual de instalare

    Instalatiile au garantie 18 luni de la data achizitionarii

    Pentru informatii si comenzi: 0724.811.889 sau xenoaneauto@gmail.com

    Cautam distribuitori in toata tara!
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

  • #2
    asa...si cu ce sunt deosebiti fata de ceilalti care vand xenoane la greu ?
    certificate de calitate TUV ?acolo nu e vorba de vreo omologare?plus dupa email se vede ca sunt adevarati profesionisti )
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #3
      m-ar interesa niste preturi....ceva,ar fi bien venite,xenoane de toate felurile am tot gasit pe net....dar nimic convingator....
      JUST ME.....30-rdd......

      Comment


      • #4
        e unu din ct pe patru tuning care le da cu 3.5ptr proiectoare si cu 4ptr faruri bixenon

        sigpic

        Comment


        • #5
          Originally posted by dan.gutu View Post
          Atentie la cei care folosesc instalatii xenon single in far normal in curand vor fi interzise, sunt acceptate doar cele bixenon cu modificarea focalizarii,iar cele simple doar in proiector cu lupa.
          deci...grija mare ce xenoane cumparati
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #6
            Pai la H4 nu poti sa iei decat bixenon...
            War is peace. Freedom is Slavery. Ignorance is Strength.
            --->Logan Tuning Club Craiova<---

            Comment


            • #7
              sau xenon normal si halogen pe lunga...alea vor fi interzise ca nu au nu stiu ce protectie ca bixenoanele...
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #8
                total gresit!!!

                orice instalatie xenon, montata pe masina (cu sau fara lupa), este ILEGALA atat timp cat nu are si instalatie de spalat farul si auto leveling!!!

                voi riscati in orice moment sa va opreasca un politist si sa va lasa fara talon!

                Comment


                • #9
                  in codul rutier scrie altceva...nu ai voie lumini de alta culoare sau intensitate )
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #10
                    zi asa, domnu admin...cumva xenoanele tale au aceeasi intensitate si culoare cu farurile originale?
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • #11
                      unde scrie ce culoare au alea originale ?) ale mele is 6000 k ....alb rece parca daca comenteaza am cutia de la ele in portbagaj...cu omologare de la Comunitatea Europeana ,daca in UE sunt omologate nu vad la noi de ce nu ar fi
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Cristi_Xp View Post
                        in codul rutier scrie altceva...nu ai voie lumini de alta culoare sau intensitate )
                        Ceea ce inseamna ca daca ai becuri albastre,si fac lumina alba totul e ok...sau nu ?

                        Comment


                        • #13
                          depinde ce culoare vede militianu
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • #14
                            No offence dar militianu vede culoarea banului cum zicea si cristi daca au certificat de omologare de la Comunitatea Europeana nu vad la noi dece sa comenteze.Vreau si eu sa-m pun instalatie xenon....dar mi-a spus un nenea ca pe h1 nu merge bi-xenon?(vrajeala) ?
                            Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                            Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                            Comment


                            • #15
                              nu,bixenon se poate pe h4 ,care face trecerea de la lunga la scurta printr-un magnet,dar ambele faze sunt intr-un singur bec.La H1 trebuie 2 instalatii separate,si problema o sa ai cand dai blitz ca nu o sa apuce sa se incarce ca lumea,si o sa se arda repede...
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google