[Vand] Mp3 De Fabrica Blaupunkt Cu Tot Cu Boxe

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [Vand] Mp3 De Fabrica Blaupunkt Cu Tot Cu Boxe

    Mp3 ul este in stare absolut perfecta ca nou si boxele fata si spate la fel. sunt folosite doar 16000km. pret 200 ron totul.

  • #2
    salut. Nu stiam ca si uzura unui MP3 player se calculeaza in km dar vreau sa te intreb daca dai 2 difuzoare separat si daca le dai cu tot cu suporti (ma intereseaza pt un coleg care are Preferance si le vrea pentru spate)

    Comment


    • #3
      am masurat in kilometri pt a aproxima orele de functionare. il vand cu toate 4 boxele. nu stiu despre ce suporti e vorba pt ca nu m am uitat acolo.

      Comment


      • #4
        Pune o poza cu el. Separat nu-l dai?

        Comment


        • #5
          ofer 150ron si il iau eu.

          Comment


          • #6
            Originally posted by marx View Post
            am masurat in kilometri pt a aproxima orele de functionare. il vand cu toate 4 boxele. nu stiu despre ce suporti e vorba pt ca nu m am uitat acolo.
            sper ca nu te-ai suparat ,era o gluma, este vorba de suportii aceeia din plastic pe care se monteaza boxele originale ale masinii, care la randul lor se monteaza pe usile din fata sau in spatele spatarului banchetei spate (unde sunt boxele din spate)

            Comment


            • #7
              pune niste poze cu toate si dupaia negociem ceva daca se poate

              Comment


              • #8
                vreau sa cumpar doar mp3-ul
                Interactive Design Lights & Sound <- click

                Comment


                • #9
                  Daca anuntul mai este valabil suna-ma la 0767841846 iti ofer pretul cerut de tine

                  Comment


                  • #10
                    s-a vandut???
                    Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                    Comment


                    • #11
                      Eu stiu ca se pune un numar de telefon pentru contact, un e-mail ceva !

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google