Imi Consuma In 6 Ore Tot Curentul Din Baterie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Fa asa cum a zis @lau, si singur poti sa controlezi daca ai un aparat de masura. Il legi in serie cu acumulatorul si urmaresti consumul scotand pe rand cate o siguranta.

    Comment


    • #62
      urmaresc de ceva vreme acest topic si citind mesajele colegilor, mi-a venit o idee.. daca intradevar este bateria de vina.. incearca sa fcai rost de o alta baterie.. si monteaza-o .. Imi inchipui ca nu e usor.. dar incearca la ceva desmembrari.. poate ai noroc.

      Comment


      • #63
        Originally posted by Cromatic View Post
        Iti recomand urmatorul material dupa ce il descarci de aici, daca iti dau eu replica o sa spui ca vorbesc din poze, arata-mi tu unde se confirma in aceasta carte ceea ce ai scris mai sus iar apoi discutam si despre postul #56 si asta in nici un caz in contradictoriu, poate sunt si oameni care vor sa invete ceva si sunt de-a dreptul bulversati cand vad atatea raspunsuri diferite la aceeasi problema.
        multumesc foarte mult pentru link carte e super chiar daca este mai veche legile fizici si chimiei nu sau schimbat
        explicatia primului punc o gasesti la pagina 26 fig 1.5 dar si 27 , rezerva de capacitate,inclusiv poze [a se citi diagrame]
        pentru punctul 2 recomand citirea paginilor 262 263 si 297
        inca mai astep raspuns de la initiatorul topicului la intrebarea din postul nr 4
        baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

        Comment


        • #64
          o sa schimb contactorul de la usa de la sofer si cel din portbagaj si vad atunci.

          s-a mai incarcat bateria , nu a mai facut figuri pana in prezent. sper sa numai faca si sa fie doar contactorii aia
          Last edited by Horica-18-JHC; 23 December 2010, 19:38. Reason: Automerged Doublepost
          sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/newthread.php?do=newthread&f=6

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google