Rca - Diferente De Preturi Mari Intre Companii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    la ASTRA pe jumatate de an 156 lei plus 40 lei asigurarea locuintei!

    Comment


    • #47
      304 lei pentru 6 luni la Allianz Tiriac

      Comment


      • #48
        Scump pe 6 luni numai!

        Comment


        • #49
          MI-am Facut si eu astazi Rca LA ARDAF pe 1 An de zile la un motor de 1,5 Dci..pers fizica si ma costat 480 ROn. Mi-au facut si o reducere avand in vedere ca am si casco la ei...Din ce am inteles este in jur de 660 ron pe un an dc nu iti fac nici o reducere... Sincer mi se pare cam sump dar preturile sunt cam la fel peste tot ..

          Comment


          • #50
            Astra,6 luni,172 lei,fara asa zisa asigurare pentru casa.
            Nobody is perfect. I am nobody.

            Comment


            • #51
              Revin: cel mai ieftin RCA pt motorizare 1,4 este la EUROINS (284 lei pe un an). Au o mica problema: nu deconteaza la timp si total daunele. Stiu ca lumea va zice ca nu ma priveste ce primeste pagubitul, dar ganditi-va ca acel pagubit se poate gandi sa isi recupereze diferenta prin proces civil de daune de la vinovatul in accident. Asa ca ramaneti la ASTRA (297 lei pe 12 luni, cu reducerea de 10% aferenta, cei cu daune in ultimele 12 luni platesc 330 lei-persoane fizice). Si va urez sa nu folositi niciodata RCA-ul.
              Last edited by mr.K; 17 February 2010, 14:08.

              Comment


              • #52
                Asirom , 74KW , 1600cmc - bugetar - 6 luni - 160 Ron ! Eu zic ca este un pret foarte bun , tinand cont si de firma !
                Succesuri !
                Inchei Orice Tip de Asigurari !

                0740510556

                Comment


                • #53
                  Acum cateva zile am platit si eu 230 de lei la Omniasig pe un an de zile.
                  Alpine 9853r-> Audison->dls ms6a->full active
                  -> Alpine v12 mrd-m605->jbl pb1220
                  Silent Coat.

                  Comment


                  • #54
                    Astra 12 luni -247 lei, motor de 1.4.

                    Comment


                    • #55
                      La ARDAF au cerut 587 lei pentru motorul meu (1.6) pe un an, asta cu toate reducerile si bonificatiile aplicate (876 lei fara reducere)! Don'soara de la birou probabil a vazut pe fata mea ca nu-s incantat si mi-a facut o oferta de 320 lei la Astra sau 310 la Euroins, pe un an... asa mai merge ;)

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google